Anasayfa » Bankalar » ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık şubelere gitme derdine son vermeye çalışmıştır.

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ing bank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Şube üzerinden yapılması gereken birçok işlemi dijital alanlarda da yapan müşteriler, gerçekleştirdiği işlemler üzerine bir takım ücretler ödemektedir. Bu yazımız içerisinde ING Bank tarafından alınan işlem ücretlerini konuşmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

ING Bank Havale Ücreti 2019

ING Bank müşterileri, banka içerisinde yer alan diğer müşterilere para göndermek istemeleri durumunda ufak miktarlarda ücret ödemektedirler. Şubeler üzerinden yapılan havale işlemleri için 60 TL ile 600 TL arasında, internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılan havale işlemleri için 3 TL, ATM üzerinden havale yapılmak istenmesi durumunda ise 8 TL ücret öderler.

ING Bank EFT Ücreti 2019

ING Bank müşterileri, EFT işlemleri yaparken; işlemlerini şubeler üzerinden yapmak istemeleri durumunda 70 TL ile 750 TL arasında, internet ve mobil şube üzerinden yapmak istemeleri durumunda 6,75 TL, ATM üzerinden yapmak istemeleri durumunda ise 12 TL ücret öderler.

ING Bank Hesap İşletim Ücreti 2019

ING Bank’ın hesap işletim ücretine bakacak olduğumuzda ise, müşterilerinden aylık 10,70 TL oranında bir kullanım ücreti aldığını söyleyebiliriz. Yıllık olarak da 126 TL’ye tekabül etmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...