Anasayfa » Bankalar » ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık şubelere gitme derdine son vermeye çalışmıştır.

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ing bank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Şube üzerinden yapılması gereken birçok işlemi dijital alanlarda da yapan müşteriler, gerçekleştirdiği işlemler üzerine bir takım ücretler ödemektedir. Bu yazımız içerisinde ING Bank tarafından alınan işlem ücretlerini konuşmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

ING Bank Havale Ücreti 2019

ING Bank müşterileri, banka içerisinde yer alan diğer müşterilere para göndermek istemeleri durumunda ufak miktarlarda ücret ödemektedirler. Şubeler üzerinden yapılan havale işlemleri için 50 TL, internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılan havale işlemleri için 2,5 TL, ATM üzerinden havale yapılmak istenmesi durumunda ise 8 TL ücret öderler.

ING Bank EFT Ücreti 2019

ING Bank müşterileri, EFT işlemleri yaparken; işlemlerini şubeler üzerinden yapmak istemeleri durumunda 60 TL, internet ve mobil şube üzerinden yapmak istemeleri durumunda 5,25 TL, ATM üzerinden yapmak istemeleri durumunda ise 12 TL ücret öderler.

ING Bank Hesap İşletim Ücreti 2019

ING Bank’ın hesap işletim ücretine bakacak olduğumuzda ise, müşterilerinden aylık 10,50 TL oranında bir kullanım ücreti aldığını söyleyebiliriz.

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

senetle altın satan kuyumcular 2019

Senetle Altın Satan Kuyumcular 2019

Sponsorlu Bağlantılar Yatırım yapmak, borç ödemek ya da düğün yapmak için altın almak isteyen kişiler, ...