ING Bank Çalışma Saatleri 2020 (Açılış – Kapanış)


Dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren ING Bank, Global Bankacılık konusunda edindiği tecrübeleri ülkemizde yansıtmaya devam ediyor.

ing bank çalışma saatleri 2019

ing bank çalışma saatleri 2020

Dijital bankacılık konusunda oldukça başarılı olan ING Bank, şubeye gitme devrini neredeyse kapatma durumuna geldi. Yine de eski stil alışkanlıkları bulunan ya da bazı işlerini şubelerde halletmek isteyen müşterilerine belirli saat aralıklarında hizmet vermeye çalışıyor.

 

ING Bank çalışma saatleri, bankanın ülkemizde bulunan tüm şubelerinde geçerlidir. 2020 yılı içerisinde ING Bank’ın mesai saatleri;

ING Bank Mesai Saatleri 2020

  • Sabah Açılış: 09:00 – 12:30
  • Öğle Tatili: 12:30 – 13:30
  • Öğleden Sonra: 13:30 – 17:30

 


2020 yılı için geçerli olacan ING Bank çalışma saatleri yukarıda gördüğünüz gibidir. Bankalar, çalışma saati belirleme konusunda değişiklik yapma haklarına sahiptirler. Bazı bankalar gün sonunu 17:00’da bitirirken bazı bankalarda ING Bank gibi müşterilerime 17:30’a kadar hizmet vermektedir.  Mesai saatleri dışında bankacılık hizmetlerine mobil uygulamalar üzerinden devam edilmekte.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Bir yorum

  1. iyi ya kredi alabilir miyim Türkiye’den ben yurt dışındayım.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...