ING Bank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2022


Gasp olaylarının son yıllarda giderek artmasından dolayı bankaların müşterileri için çeşitli güvenlik önlemleri aldıklarını görmekteyiz.

ing bank atm günlük para çekme limiti 2019

ing bank atm günlük para çekme limiti 2020

(Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Bu güvenlik önlemleri arasında yer alan günlük para çekme limiti, hesapların bir anda boşaltılmasının önüne geçmekte. Hemen hemen tüm bankalarda değişik oranlarda bulunan para çekme limiti ING Bank içerisinde de bulunmaktadır. ING Bank müşterileri, bir gün içerisinde ATM içerisinden en fazla 1,000 TL para çekebilmektedirler.

 

Maaşlarını ING Bank üzerinden alan kişiler, genel olarak kendileri için tanımlanan bu tutarın az olduğundan şikayet etmektedirler. En azından ayda 1 gün olacak şekilde günlük para çekme limitinin kaldırılmasını ya da yükseltilmesi konusundaki ısrarlarının halen devam ettiği görülmekte. Bu gibi istekler olması durumunda kişilerin yapması gereken işlemler hakkında bilgiler verecek olursak;

ING Bank Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2020

Günlük 1,000 TL para çekme limitini yeterli görmeyen ING Bank kullanıcıları, bu tutarı nasıl yükseltebileceklerini merak etmektedirler. 0850 222 0 600 telefonunu arayarak ING müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Burada tek seferlik bir limit artırma talebi oluşturabilirsiniz. Eğer talebiniz olumsuz karşılanır ise alternatif olarak tüm ING Bank şubelerinden istediğiniz kadar limiti olmayan para çekimi yapabilirsiniz.


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...