İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2019


Bazı zamanlarda hiç olmadığı kadar ekonomik sorunlar ile mücadele etmek durumunda kalabiliriz. Bu yüzden 2019 yılında ihtiyaç kredisi kampanyalarını size bu yazımız altından güncel olarak sunma kararı aldık.

ihtiyaç kredisi kampanyaları 2019

ihtiyaç kredisi kampanyaları 2019

Kredi kartı taksitleri, alışverişler ya da anlık olarak ortaya çıkan sorunlar bazı durumlarda ciddi ekonomik krizlerin doğmasına neden olabilir. Artık birçok kişi çevresinden borç istemek yerine maddi sorunlarına çareyi bankalar üzerinden kredi çekerek çözmektedir. İhtiyaç kredisi konusunda bankaların son yıllarda gösterdiği atılımlar sayesinde faiz oranları iyice düşmüş, sabit oranlar oluşturarak tüketicilere kolaylıklar sağlanmıştır. Bu makalemizden ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında bilgiler vererek 2019 yılında bankacılık sektörünün bizlere ne gibi fırsatlar sunacağına değinmek istiyoruz.

 

Biliyorsunuz ki bankalar ara ara “yılbaşı kredisi, bayram kredisi, tatil kredisi, ertelemeli kredi” şeklinde fırsatlar sunmaktadır. İhtiyaç kredisi kampanyaları olarak gösterilen bu fırsatlar, genel olarak masrafsız ve düşük faiz oranlı olmalarından dolayı tüketicilere cazip gelmektedir. Bununla birlikte teknoloji firmaları kredi kartı taksitlerinin kaldırılması ile beraber telefon gibi ürünleri banka kredileri ile satmaya başlamaları ile beraber ihtiyaç kredilerine olan ilginin her geçen gün arttığını görüyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan işte 2019 yılı içerisinde geçerli olan kredi fırsatları;

Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2019

2019 ihtiyaç kredisi

2019 ihtiyaç kredisi


Bunlara ek olarak şu anda ING Bank yaptığı son kampanyayla birlikte %1,99 faiz oranıyla ihtiyaç kredi fırsatı sunuyor. Tahsis ücreti de 50 TL olarak belirlenmiş olan bu kampanyadan yararlanmak istediğinizde, örnek olarak 36 ay vadeli 10.000 TL kredi için konuşalım:

  • Yıllık maliyet oranı %33,24,
  • Faiz tutarı toplamda 5.018 TL, yani 10.000 TL tutarındaki kredi için geri ödeme tutarı toplamda 15.068 TL’ye tekabül ediyor.
  • Aylık taksit ücreti ise 417 TL’dir.

Güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarını paylaşmaya 2019 yılında da bu yazımız altından devam edeceğiz. Takipte kalın!

 

Bir önceki yazımızda yılbaşı kredisi veren bankaları sizlere sunmuştuk. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz: Yılbaşı Kredisi 2019

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Vakıfbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Vakıfbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Vakıflar Bankası Anonim Ortaklığı ya da halk arasındaki adı ile Vakıfbank, Türkiye’de bulunan 3 ...