İcralık Memura Kredi Veren Bankalar (2020)


Memur dahi olsan borçlarından dolayı bankalar ile yaşadığın sorunlar seni icraya kadar sürüklemiş olabilir.

icralık memura kredi veren bankalar 2019

icralık memura kredi veren bankalar 2020

İcralık duruma dahi düşsen bile ekonomik durumunu düzeltebilmek için hala bir şansa sahip olduğunu söyleyebilirim. Buraya gelme amacın olan icralık memura kredi veren bankalar konusu üzerine sana merak ettiğin tüm ayrıntıları yazı içerisinde değineceğiz.

 

Bankalar, gelen kredi başvuruları sırasında kredi notu kadar kişinin mesleğine ve aylık gelirine de bakmaktadır. Sürekliliği bulunan memur sınıfında bulunan kişiler, kredi almaya her zaman bir kademe daha yakındır. İcralık duruma düşen memurlar, bankalar ile yaşadığı sorundan ötürü özel banka ve finans kuruluşlarından kredi alamayabilirler. Eğer yaşadığın ekonomik sorunları çekeceğin kredi ile çözebileceğini düşünüyorsan;

İcralık memura kredi veren bankalar sadece devlet bankaları olabilir. Yönetimi ve idaresi devlete ait olan bankalar; T.C Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye  Halk Bankası A.Ş. ve Türkiye Vakıflar Bankası (Vakıfbank)’dır. Bu bankalara yapılacak başvuru sonucunda durumunuzun değerlendirileceği, ödeme konusunda sorun olmayacağına kanıtladığınızda kredinizi rahat bir şekilde alabilirsiniz.


icralık, avukatlık olmanızdan dolayı özel bankalar gibi devlet bankalarının da kredi veremeyebileceğini de hatırlatayım. Burada sadece öneri şeklinde bir yazı hazırladığımızı, belirttiğimiz devlet bankalarının kesin bir şekilde kredi vermediğini de eklemek istiyorum. Devlet memuru olmanız ve aylık sabit, belirli bir gelire sahip olmanız sadece kredi alabilme ihtimalini artırmaktadır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...