Anasayfa » Bankalar » ICBC Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

ICBC Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Çin’e ait olan ve toplam varlığı ile dünyanın en büyük bankası olma unvanına sahip olan ICBC bank, bünyesinde vadesiz hesap açtırmış müşterilerine birçok hizmette bulunmaya çalışmaktadır.

icbc bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

icbc bank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Bünyesinde yer alan hizmetler için bankanın müşterilerinden talep ettiği bir takım işlem ücretleri bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde ICBC Bank 2019 yılı için geçerli olan ücretlerden konuşmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

ICBC Bank Havale Ücreti 2019

ICBC Bank müşterileri Havale yapmak istemeleri durumunda karşılaşacakları masraflar; şube üzerinden yapılan havale işlemleri sırasında müşterilerin 30 TL işlem ücreti ödedikleri görülmektedir. Şubeler dışında ICBC Bank müşterilerinin farklı bir kanal üzerinden havale yapamadıkları görülüyor.

ICBC Bank EFT Ücreti 2019

EFT yapmak istenmesi durumunda ise ICBC Bank müşterileri şu tablo ile karşılaşmaktadır. Şubeler üzerinden yapılan EFT talimatı için 35 TL işlem ücreti ödenirken internet ve mobil bankacılık üzerinden verilen talimatlardan herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır.

ICBC Bank Hesap İşletim Ücreti 2019

ICBC Bank, ülkemizde bulunan müşterilerinden herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti uygulamasında bulunmamaktadır. Yani ICBC Bank hesabınız için aylık, 6 aylık veya senelik olarak hiçbir şekilde bir ücret ödemiyorsunuz.

ICBC Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
3 (60%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...