ICBC Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020


Çin’e ait olan ve toplam varlığı ile dünyanın en büyük bankası olma unvanına sahip olan ICBC bank, bünyesinde vadesiz hesap açtırmış müşterilerine birçok hizmette bulunmaya çalışmaktadır.

icbc bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

icbc bank havale – eft – hesap işletim ücreti 2020

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Bünyesinde yer alan hizmetler için bankanın müşterilerinden talep ettiği bir takım işlem ücretleri bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde ICBC Bank 2020 yılı için geçerli olan ücretlerden konuşmaya çalışacağız.

 

ICBC Bank Havale Ücreti 2020

ICBC Bank müşterileri Havale yapmak istemeleri durumunda karşılaşacakları masraflar; şube üzerinden yapılan havale işlemleri sırasında müşterilerin 35 TL işlem ücreti ödedikleri görülmektedir. Şubeler dışında ICBC Bank müşterilerinin farklı bir kanal üzerinden havale yapamadıkları görülüyor.

ICBC Bank EFT Ücreti 2020

EFT yapmak istenmesi durumunda ise ICBC Bank müşterileri şu tablo ile karşılaşmaktadır. Şubeler üzerinden yapılan EFT talimatı için 40 TL ile 400 TL arasında işlem ücreti ödenirken internet ve mobil bankacılık üzerinden verilen talimatlardan 4,50 TL ücret almaktadır.


ICBC Bank Hesap İşletim Ücreti 2020

ICBC Bank, ülkemizde bulunan müşterilerinden  aylık 6 TL olmak üzere yıllık bazda totalde 72 TL almaktadır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...