HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2022)


Global bir banka olan HSBC’nin Türkiye dahil olmak üzere 67 ülkede aktif 3 bin 900 ofisi mevcuttur. 2020 yılında sağladığı mevduat faiz oranları ile öne çıkan HSBC, müşterilerine telefon üzerinden 7/24 destek sağlamaktadır. Biz de bugün müşteri hizmetlerine hiç beklemeden direk bağlanmak isteyenlere bunu nasıl yapabileceğini 2 adımda anlatmak istedik.

hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

hsbc müşterine hizmetleri direk bağlanma 2020

Herkes gibi siz de bir sorun yaşadığınızda doğal olarak çağrı merkezini arıyor ve müşteri temsilcisine derdini anlatıyorsunuz. Ancak müşteri temsilcinize bağlanmaya çalıştığınız bu süreç gereksiz tuşlamalar dolayısıyla epey bir uzuyor ve bir süre sonra lanet edebiliyorsunuz. İşte size kısa yoldan nasıl bağlanabileceğinizin bilgisi…

 

HSBC Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Bağlanma

  • İlk olarak HSBC’nin 0850’li numarasını arayın. (0850 211 0 111)
  • Ardından operatör konuşmaya başladığında önce “1”’i tuşlayın ardından “8”’i ardından da “4”’ü tuşlayarak müşteri temsilcisine direk bağlanabiliyorsunuz.

Eğer tuşlar değişirse şu yolu izleyerek de bağlanabilirsiniz;

Kredi Kartı İşlemleri–>Diğer İşlemler–> Diğer İşlemler.


Tuşlar değişirse sitemizde yer alan kısımları yenileriyle değiştirmeye çalışacağım, siz de yorumlardan bana yeni kısa yol tuşlarını gönderebilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...