Anasayfa » Bankalar » HSBC ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

HSBC ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


HSBC, ülkemizde bulunan tüm bankalar gibi müşterilerinin günlük yapması gereken işlemler konusunda bazı sınırlandırmalar getirmiştir. Her müşteri, günlük para yatırma ve para çekme konusunda maksimum bir sınıra tabiidir.

hsbc atm günlük para çekme limiti 2019

hsbc atm günlük para çekme limiti 2019

Müşteriler, farklı kart tiplerine sahip olduklarından dolayı kendileri için tanımlanan para çekme limitini merak etmektedir. ATM üzerinden günlük para çekim limitleri; Visa Electron tipine sahip HSBC kartları 500 TL,  Advance kart tipine sahip hesaplar 2,000 TL, Premier kart tipine sahip hesaplar ise 4,000 TL çekebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar 

Yukarıda yer alan limitler gün içerisinde çekilebilecek maksimum oranı belirtmektedir. İster tek seferde bu tutarı çekebilir, istersenizde gün içerisinde parça parça olacak şekilde çekebilirsiniz. Bu oranların sizin için yeterli olmadığını düşünüyorsanız günlük para çekim limitinizi artırmanız gerekmektedir. Bu işlemi nasıl yapabileceğiniz konusundaki adımları ise bir alt paragraf içerisinde anlatmaya çalışacağız.

HSBC Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2019

HSBC, müşteriler arasında ayrımcılık yapmamak adına günlük para çekim limitini hiçbir şekilde değiştirmemektedir. Bu karar ile ATM içerisinde her müşteriye yetecek şekilde para bulundurmaya çalışmaktadır. Belirtilen limit üzerinde para çekme ihtiyacınız olursa herhangi bir HSBC şubesi üzerinden istediğiniz kadar tutar çekebilirsiniz.

HSBC ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...