Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar 2022


Günümüzde artık birçok kişinin birikimlerini değerlendirmek adına bankaların vadeli mevduat hesaplarına doğru yönelim gösterdiğini görüyoruz.

hoş geldin faizi veren bankalar 2019

hoş geldin faizi veren bankalar 2019

Standart mevduat faiz oranlarının yanına birde hoşgeldin faizinin verilmesi ile beraber daha fazla kazanç elde ediliyor. Bu nedenle bu yazımız içerisinde mevduat hesabı açmayı düşünen kişiler için hoş geldin faizi veren bankalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

En Yüksek Hoşgeldin Faizi Veren 6 Banka

Genellikle hoşgeldin faizi veren bankalar, bu hizmeti ilk defa bankaları ile çalışan müşterilere ya da daha önce mevduat hesabı açmayan müşterilerine vermektedir. Mevcut mevduat hesabı olan müşterilerin hoşgeldin faizinden yararlanamayacağını hatırlatalım. İşte, sağladığı oranlar ile birçok kişide şaşkınlık meydana getiren hoşgeldin faizi veren bankalar;

  • Denizbank, %24,00 oranında verdiği hoşgeldin faizi ile mevduat konusunda liderliğini kanıtlamıştır.
  • Fibabanka, %24 oranındaki hoşgeldin faizi ile listemizin ikinci sırasında yer almaktadır.
  • Alternatif Bank N Kolay Hesap, %23 hoşgeldin faizi ile mevduat hesap sahiplerine yüksek kazançlar elde edeceklerini vadediyor.
  • Yapı Kredi E-Mevduat, %22,50 ile piyasalar içerisinde binlerce müşteriye hitap ediyor.
  • ING Bank Turuncu Hesap, dijital kanallara vermiş olduğu reklamlar ile hoşgeldin faizinin %22 olduğunu dile getirmiştir.
  • Şekerbank, %22 hoşgeldin faizi ile listemizin son sırasında yer almaktadır.

Bununla beraber Akbank, TEB, QNB Finansbank, Odeabank’da bu kadar yüksekoranlarda olmasa da hoşgeldin faizi veren bankalar arasındadır.

Birikmiş bir paranız var ve 2019 yılında hangi bankanın size en yüksek faiz oranı sağladığını mı merak ediyorsunuz? Sizin için piyasadaki tüm bankaların verdiği faiz oranlarını tablo halinde sunduk, okumak için tıklayın: En yüksek Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...