Hangikredi 7500 TL Sıfır Faiz Kredi Başvurusu


Hangikredi 7500 TL Sıfır Faiz Kredi Başvurusu

Hangikredi sitesi tanışma fırsatı olarak 7500 TL 0 Faiz kredi vereceğini açıkladı. Özellikle survivor yarışasında gündeme gelen konunun üzerinden çok geçmeden siteye büyük bir ilgi yaşandı. Sizler için kredi detaylarını ele aldık. İşte Hangikredi 7500 TL Sıfır Faiz Kredi Başvurusu detayları…

Hangikredi 7500 TL Sıfır Faiz Kredi Başvurusu

Hangikredi 7500 TL Sıfır Faiz Kredi Başvurusu

Bireysel Kredi Hesaplama

Para elbette ki hayatımızın her alanında gerekli bir ihtiyaç. Ancak her zaman işler pek de umduğumuz gibi gitmeyebilir. İşte tam da bu noktada herkesin aklına gelen ilk çözüm bir bankadan kredi kullanmaktır. Bireysel müşterilerini daima memnun etmeye odaklı İngbank kredi konusunda da oldukça uygun faiz oranları ve ödeme şekilleri sunuyor.

İnternetinizin olduğu her yerden günün istediğiniz saatinde İngbank internet bankacılığı veya mobil bankacılığını kullanarak kredi hesaplamasını yapabilirsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz kredi türü ve taksit miktarı gibi birkaç basit soruyu cevapladıktan sonra size en uygun kredi bilgilerine rahatça ulaşabiliyorsunuz.

Bireysel Kredi Hesaplama Aracı

İngbank kullanmak istediğiniz kredi miktarına göre uygun faiz oranları, vade miktarını ve işlem masraflarını öğrenebileceğiniz bir hesaplama aracını internet şubesinde ve cep bankacılığı şubesinde bulundurur. Bunu hesaplamak oldukça basittir. İnternet bankacılığı üzerinden kullanmak istediğiniz kredi miktarını ve taksit sayısını seçerek öğrenebilirsiniz.

Kredi Çeşitleri

İhtiyaç kredisi, Kredim sonsuz, Konut kredisi, Taşıt kredisi, Destek hesap, Mini Kredi, İndirimli ihtiyaç kredisi, Kredi postam, E-kredi ve Mini kredi İngbank çatısı altındaki kredilerdir.


Bireysel Kredi Başvuru Evrakları Nelerdir?

T.C. kimlik kartı, sürücü belgesi ya da pasaport

Ücretli çalışanlar için son 3 aya ait maaş bordrosu aslı ve çalıştığı iş yerine ait imza sirkülerinin olduğu maaş belgesi

Özel sektör çalışanlarında SGK hizmet dökümü belgesi

Emekliler için (Eğer varsa) emeklilik kimlik kartı, emekli maaşı için kullanılan hesabın hareketlerini gösteren kaşeli imzalı belge ve SGK sitesinden alınmış emekli maaşı durum belgesi

Serbest meslek sahipleri için son yıla ait vergi levhası fotokopisi, vergi dairesinden alınmış işletme hesabı özeti

Çiftçiler için ise çiftçilik belgesi

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Halkbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Halkbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sonucu

1933 yılında, 2384 sayılı kanun çerçevesinde temelleri atılan Halkbank, 23 Mayıs 1938’de faaliyetlerine başladı. O ...