Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


900’ü aşkın şubesi ile Halkbank, özellikle emekliler tarafından sıkça tercih edilen devletin en önemli bankalarından birisidir. Bugün sesli yanıt sistemini kullananlar için müşteri hizmetlerine nasıl direk bağlanabileceğinizi 2 adımda anlattık.

halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

Gerek verdiği düşük faizli krediler ile gerekse yaptığı kampanyalar olsun her zaman adından söz ettirmeyi başaran Halkbank, müşterilerinin sorunlarına Halkbank Dialog adını verdiği sistem üzerinden çözüm buluyor. 444’lü ve 0850’li olmak üzere iki farklı numarası bulunuyor. Bunlar;

 

Halkbank 0850’li numara: 0850 222 0 400

Halkbank 444’lü numara: 444 0 400


Halkbank Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ilk olarak yukarıdaki numaralardan birini arayın.
  • Ardından sırasıyla, “1” tuşuna ve “0” tuşuna basın.

1 tuşu kart işlemleri menüsüne bağlanmanızı sağlayacak, 0 tuşu ise sizi müşteri temsilcisine bağlayacak.

2020 yılında da aktif olarak hizmet vereceği 0850 numarada yoğunluk olması durumunda 444’lü numarayı aramanızı tavsiye ediyorum. Bazen müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlansanız da önünüzde bekleyen kişiler olduğu için sizin de beklemeniz gerekebiliyor. Numaralar değişirse güncellemeye çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Kurulduğu ilk yıllarda sadece şeker pancarı üreticilerine destek olmaya çalışan Şekerbank, zamanla büyüyerek tüm kurumsal ...