Halkbank Kredi/Banka Kartı İçin İnternet Alışveriş Onayı Verme


Giderek artan internet alışverişleri pek çok sorunu da beraberinde getirdi. Kredi kartı hırsızlığının giderek artması dolayısıyla ülkemizde buna bir önlem getirildi ve artık kartlar internet alışverişine otomatik olarak kapalı olacak. Böylece internetten alışveriş yapmayan kullanıcıların kredi kartları ya da banka kartları saldırganların eline geçse de internet alışverişi yapamayacaklar. Peki ya bilinçli kullanıcılar? Onlar için ise halkbank gibi birçok banka internet alışveriş onayı servislerini aktifleştirdiler.

halkbank kart internet onayı

halkbank internet alışveriş onayı verme

Bugün anlatacağımız konu bu alışveriş onayını halkbank kredi kartınız/banka kartınız için nasıl verebileceğiniz üzerine olacaktır. Öncelikle halkbank internet alışveriş onay sistemi en kolay bankalardan birisi. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzun sms gönderme uygulamasının metin kısmına ONAY yazmak ve bu mesajı 3404‘e göndermektir.Bu mesajı gönderdiğiniz numaranın halkbank sistemlerinde kayıtlı olması gerek, diğer türlü tahmin edebileceğiniz gibi herhangi bir eşleşme sağlanamayacak ve olumlu dönüş alamayacaksınız.

 

 

Ek olarak internet alışverişine kapanan kartınızı sadece kısa mesajla değil direkt 0850 222 0 400 / 444 0 400 halkbank dialog üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak da açtırabilirsiniz.  Bu işlem Halkbank’a ait Paraf kart, paraf gold kart, paraf platinum kart, paraf business kart, parafly kart ve paraf platinum kartlar için uygulanabiliyor. Eğer bir sorun oluşursa direkt halkbank müşteri hizmetlerine bağlanmayı ihmal etmeyiniz.


 

 

Mesajı göndermenizin ardından herhangi bir eşleşme sorunu yaşanmadıysa kartınızın internet alışverişlerine tekrar açıldığını belirten bir geri mesaj alacaksınız. Sorularınızı yorumlardan bizlere gönderebilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...