Halkbank Çalışma Saatleri 2020 (Açılış – Kapanış)


1938 yılında küçük ve orta ölçekli esnafları desteklemek amacı ile kurulan Halkbank, kamuya ait 3 bankadan birisidir.

halkbank çalışma saatleri 2019

halkbank çalışma saatleri 2020

1950 yılına kadar oldukça sakin bir şekilde hizmet veren Halkbank, bu tarihten itibaren birçok şehirde eş zamanlı olarak şubeler açmaya başlamıştır. 2020 yılı itibari ile 988 şubesi bulunan Halkbank, şubeleri üzerinden hizmetlerini belirli saat diliminde vermektedir.

 

Halkbank çalışma saatleri, şubeler üzerinden destek almak isteyen kişiler için oldukça önemli olmaya başlamıştır. Bankanın müşteri için geçerli olan çalışma saatleri;

Halkbank Mesai Saatleri 2020

  • Açılış Saati: 09:00 – 12:30
  • Öğle Tatili: 12:30 – 13:30
  • Kapanış Saati: 13:30 – 17:00

Yukarıda görebileceğiniz üzere Halkbank çalışma saatleri hakkında bilgileri vermeye çalıştık. 988 adet şubeye sahip olmasından dolayı oldukça geniş bir hizmet ağına sahip olan banka, hizmetlerini sadece hafta içi günlerde vermektedir.


Cumartesi ve Pazar günleri tamamen kapalı olan banka, çağrı hizmetleri üzerinden müşterilerine destek olmaya devam etmektedir. Banka müşterileri aynı zamanda mobil ve internet bankacılığı üzerinden işlemlerini sürdürmeye devam edebilmekteler.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...