Anasayfa » Bankalar » Halkbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Halkbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye Cumhuriyeti devletine ait olan bankalar arasında yer alan Halk Bankası, bünyesinden milyonlarca kişiye onlarca hizmet vermektedir. (Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.)

halkbank atm günlük para çekme limiti 2019

halkbank atm günlük para çekme limiti 2019

Banka üzerinden hesap kartı ya da maaş kartı bulunan kişiler, acil bir durum olması durumunda ATM üzerinden maksimum ne kadar para çekebileceklerini merak etmektedirler. Birçok banka gibi Halk Bankası da müşterilerine ATM üzerinden günlük 1,500 TL para çekme limiti vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar 

Çekilen tutar parça ya da bütün olmasının herhangi bir önemi yoktur. Her hesap, gün içerisinde en fazla 1500 TL çekilecek şekilde ayarlanmıştır. Bazı bankalar, tek bir seferlik olmak üzere müşterilerini günlük para çekme limitini istediği tutara yükseltebilmektedir. Halk Bankası günlük para çekme limitini artırıp artırmadığını bir alt satır içerisinde sizlere anlatmaya çalışacağız.

Halk Bankası Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2019

Halk Bankası, günlük para çekme limitini artırmayan sayılı bankalar arasında yer almaktadır. Müşterilerden gelen tüm talepleri olumsuz olarak yanıtlayan banka, yüksek tutardaki para çekme işlemleri için müşterilerini banka şubelerine yönlendirmektedir. Ülke genelinde bulunan tüm Halk Bank şubeleri üzerinden günlük istediğiniz tutarda para çekebilirsiniz.

Halkbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
2.5 (50%) 2 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...