Gazilere Kredi Veren Bankalar


Ülkemizin sınırlarını korumak ve terör eylemlerine geçit vermemek üzere canlarını ortaya koyarak gazi olan kişiler, devlet güvencesi ile yaşamlarını sürdürmektedirler. Fakat her geçen gün ayırt etmeden birçok sektörde artan fiyatlarla birlikte, gazilerimizin geçim sıkıntısı çektiklerini ya da yeni bir ev ve araba almakta zorlandıklarını görmekteyiz.

gazilere kredi veren bankalar

gazilere kredi veren bankalar

Bu durumların ortadan kaldırılması ve çok daha iyi hayat koşullarına sahip olabilmeleri açısından, Ziraat Bankası tarafından düşük faizler ile onlara kredi verilmektedir.

Gazilerimiz için hazırlanan kredi paketleri, onların almış oldukları aylıklara bağlı olarak limitlendirilmektedir. Düzenli olarak yatırılan aylığınızı bankaya sunmanızla birlikte, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi alanında destek alabilirsiniz. Ziraat Bankası gazilerimizin ilk tercih ettikleri banka olmasına rağmen, kredi sunan birçok banka bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Garanti Bankası ve Halk Bankası’dır. Bu bankalara giderek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası tarafından hazırlanan kredi paketlerini incelediğimiz zaman, en çok ihtiyaç kredisine başvurular yapıldığını görmekteyiz. Bankanın sunduğu 48 aya kadar uzatılabilen vade sürelerinin %1,11’lik faiz oranıyla da desteklenmesi, böyle bir sonuç ortaya çıkarmıştır. Gazilerimizin bu kredilerden faydalanabilmeleri için başvuru belgeleri dışında herhangi bir resmi belgeyi ibraz etmelerine gerek yoktur. Maaşlarını aldıkları bankaya gittikleri zaman, işlemler daha hızlı ilerleyecektir. Bunun dışındaki bankalara da kimliklerini alarak başvurabilirler.


Eğer borcunuzu ödeme amaçlı kredi çekecekseniz borcu olanlara kredi veren bankalar yazımızı  da buraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

vakıfbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Vakıfbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Vakıfbank, kamuya ait bir banka olmasından dolayı her yıl milyonlarca kişinin bankacılık işlemlerini yerine getirmeye ...