GarantiOne Nedir? Kampanyaları Neler?


Kısa zaman önce detayları ortaya çıkan ve resmen hayata geçirilen garantione projesi gençlerin bankacılık faaliyetlerini gerçekleştirmesi için hazırlanan bir programdır. Bu program kapsamında garanti bankası gençlere özel fırsatlar sunacak ve bazı kampanyalara ücretsiz olarak katılmaya hak kazanılacak.

garantione nedir

garantione nedir

Garantione tam olarak bir bankacılık uygulamasıdır ve giderek popülerleşen “aidatsız, masrafsız bankacılık” anlayışına ayak uyduran garanti bankasının son ürünüdür. Ülkemizde enpara ile yaygınlaşan masrafsız bankacılık terimine diğer bankaların da ayak uydurmaya çalışması bizleri mutlu ediyor. Sonuçta oluşan rekabetten en karlı çıkan yine biz müşteriler olacağız. Bankalar müşteri sayısını ve kullanım sıklığını artırmak için çeşitli fırsatlar düzenleyecekler ve adeta birbirleri arasında bir yarış içinde olacaklar denebilir. Garantione uygulamasından hesabınızdaki tüm parayı görebilir, ne zaman harcama yaptığınızı, nereye ne kadar yolladığınızın bilgisini hemen alabilirsiniz. Analiz edebilmenize yardımcı olacak arayüzü sayesinde kullanırken zorluk çekmeyeceksiniz. Bunun yanında sevdiklerinize bir tıklama ile hediyeler gönderebilirsiniz. İsterseniz bu hediyeler kısmından biraz bahsedelim.

GarantiOne Üzerinden Nasıl Hediye Gönderilir?

GarantiOne hediye olarak gönderebilmeniz için çeşitli firmalarla anlaşmalar yapmış. Mesela sevdiğinize bir kahve, Spotify üyeliği hatta Bloom and Fresh’den bir çiçek bile gönderebilirsiniz. Bir sürü markayla anlaşması olduğu için hediye seçme konusunda zorluk yaşamayacağınızı düşünüyoruz.
Uygulama arayüzüne girip “Hediye Gönder” yazısına tıkladıktan sonra dilediğimiz hediyeyi seçip ödemesini yapıyor ve istersek kendi fotoğrafımızı da ekleyip hediyemizi Whatsapp, Facebook gibi sosyal mecralardan sevdiklerimize yollayabiliyoruz.

GarantiOne İle İhtiyaç Kredisi Alınabiliyor Mu?

GarantiOne ile kredi çekmek de mümkün, garantione ihtiyaç kredisini uygulama üzerinden dahi alabiliyorsunuz. 48 aya kadar vadeli olarak alabildiğiniz garantione kredisi için faiz oranı 1,89% olarak belirlenmiş. Buna ek olarak Bilyoner, Nesine, Oley, Misli gibi uygulamalara para yüklemesi yapabiliyorsunuz.

GarantiOne uygulamasından harcama yaptıkça çeşitli kuponlar ve fırsatlar ekranınıza düşüyor. Yani örneğin yemek yediniz ya da sinemaya gittiniz ödemeyi garantione üzerinden yaparsanız size özel sürprizler yapılabiliyor.


GarantiOne Kampanyaları Nelerdir?

  • Restoranlarda %10 indirim fırsatı
  • Giyim alışverişlerinde 20 TL indirim fırsatı.
  • Eğlence Paketi’nde 15 TL indirim! (Game Sultan, Apple Music, Netflix, Digiturk Play, AppStore, Google Play, iTunes, Steam ve Facebook platformlarından yapılacak alışverişlerin 15 TL’sini GarantiOne ödüyor.)
  • Sana Heryer ATM (Tüm ATM’lerden para çekme işlemi ücretsiz)
  • Havale – EFT Ücretsiz

Bu indirimler bizim gözümüze takılan birkaç tanesidir. Şuan için ios ve android markette (google play) bulunan GarantiOne uygulaması 1 milyon ile 5 milyon arasında bir indirme sayısına sahip. Birkaç haftada bu kadar ilgi çektiği düşünülünce sürekli yenilenen ve güncellenen kampanyaları ile yakın zamanda bu sayının daha da artacağını görebiliyoruz. Yazımızın sonuna geldik konuyla ilgili sorularınızı her zaman olduğu gibi aşağıdan yollayabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...