Anasayfa » Bankalar » Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olma ünvanına sahip olan Garanti Bankası, 1946 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermektedir.

garanti bankası vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

garanti bankası vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Birçok alanda müşterilerinin ekonomik sıkıntılarını çözmek için hizmetlerde bulunan Garanti Bankası, aynı zamanda mevduat hesapları üzerinden de birikimlerin değerlendirilmesine olanak sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar 

Mevduat hesabı açan banka müşterileri, belirttikleri vade gün sayısı üzerinden ufak da olsa gelir elde edebiliyor. Garanti Bankası üzerinden mevduat hesabı açmak isteyen kişiler, 2019 yılı itibariyle aşağıda yer alan faiz oranlarından yararlanıyor.

Garanti Bankası müşterileri, mevduat hesabı açmak istemeleri durumunda;

25,000 TL ile 1,000,000 TL arasında değişecek yatırımlar 32-370 gün vade seçeneği üzerinden %22-%26 oranında bir hoşgeldin faizi elde edebiliyor.

Günümüzde en fazla faiz oranı veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, 370 günün üzerinde olacak uzun dönem mevduat hesaplarına ise %22,50 oranında bir faiz oranı uyguluyor.

Ancak benim size önerim eğer garanti bankasından vadeli mevduat hesabı açtıracaksanız ve birikiminiz 100 bin TL ve üzeri ise direkt olarak garanti şubelerine giderek birebir görüşme gerçekleştirin. Size özel yüksek faiz oranları sunacaklarını göreceksiniz.

Garanti Bankası Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019
2.5 (50%) 2 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...