Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Zaman zaman çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak durumunda kalabiliyoruz. Bu yazımızda Garanti bankası için 2 adımda nasıl kısa yoldan müşteri temsilcisine bağlanabileceğinizi anlatmak istedim.

garanti bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

Garanti bankası 922 şube, yaklaşık 16 milyon müşterisi ve 18 bini aşkın çalışanı ile ülkemizin en büyük bankalarından birisidir. Türkiye’nin 2.en büyük özel bankası olarak birçok müşterisine çağrı merkezi ve internet üzerinden destek vermekte, sorunlara çözüm bulmaktadır. Garanti Bankası, pek çok bankada olan iki farklı numara ile hizmet vermiyor. 2020 yılı itibariyle Sadece 444’lü numarası bulunuyor, 444 0 333 numarasını arayarak işe başlayalım…

 

Alo Garanti Müşteri Temsilcisine 3 Adımda Bağlanma Direk Bağlanma

  • Yukarıdaki numarayı aradıktan sonra operatörün konuşmasını bekleyin, ardından “1”’i tuşlayın.
  • Yine konuşmasını bekleyip “3”’ü daha sonra da “5”’i tuşlayın.

Çok sıra yoksa birkaç dakika içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. Numarayı arayarak bizzat denedim, ancak şimdiden uyarmak istiyorum; bankalar zaman zaman yaşanan yoğunluk nedeniyle bu kısa yol tuşlarını değiştiriyor. Eğer numara değişirse elimden geldiğince hızlı güncelleme yapmaya dikkat edeceğim.

 


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Kurulduğu ilk yıllarda sadece şeker pancarı üreticilerine destek olmaya çalışan Şekerbank, zamanla büyüyerek tüm kurumsal ...