Anasayfa » Bankalar » Garanti Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Garanti Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizin en büyük özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, milyonlarca bireysel ve kurumsal müşteri ile bankacılık sektörünün gelişmesine olanak sağlıyor.

garanti bankası havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

garanti bankası havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Bankaların en büyük gelir payına sahip olan işlem ücretleri, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Garanti Bankasının 2019 yılı içerisinde uygulayacağı havale, eft ve hesap işletim ücretlendirmeleri…

Sponsorlu Bağlantılar 

Garanti Bankası EFT Ücreti 2019

Garanti Bankası müşterileri, farklı bir bankaya para transferi yaparken EFT ücreti ödemek durumundadırlar. Şubeler üzerinden yapılan EFT işlemi için minimum 60 TL maksimum ise 600 TL işlem ücreti ödenmektedir. İnternet bankacılığından yapılan EFT işlemlerden 5,50 TL tahsis ücreti alınırken mobil bankacılık üzerinden 2,50 TL tahsis edildiğini görüyoruz.

Garanti Bankası Havale Ücreti 2019

Banka içi para transferleri sırasında kullanılan havale işlemleri için de işlem ücretleri bulunuyor. Garanti Bankası müşterileri, internet bankacılığı üzerinden yapacakları havale işlemleri için 2,5 TL ücret öderken mobil bankacılıkta alınan ücretin 1 TL olduğunu görüyoruz.

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti 2019

Hesap işletim ücreti konusunda da bir hayli ısrarcı olan Garanti Bankası müşterilerinden her 6 ayda bir hesap işletim ücreti tahsil etmektedir. 67,22 TL olan 6 aylık hesap işletim ücreti, yıllık 134,44 TL’ye denk gelmektedir.

Garanti Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 3 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...