Anasayfa » Bankalar » Garanti Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Garanti Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Garanti bankası üzerinden maaş kartı ya da banka kartı bulunan kişiler, bir gün içerisinde ATM üzerinden ne kadar para çekebileceklerini merak etmekteler.

garanti bankası atm günlük para çekme limiti 2019

garanti bankası atm günlük para çekme limiti 2019

Hangi banka olursa olsun hizmet gereği gün içerisinde ATM üzerinden para çekme konusunda bir limit getirildiğini söyleyebiliriz.  Garanti Bankası, müşterileri için bir gün içerisinde ATM üzerinden 2,000 TL çekme sınırı koymaktadır. Bu sınır sadece Garanti bankası müşterileri ile sınırlı kalmadığını, ortak ATM üzerinden diğer banka müşterilerine de aynı sınır, limit uygulandığını söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar 

2,000 TL günlük para çekme limiti çok gibi görünebilir fakat bazen bu tutarın daha üstünde bir nakit çekme durumu olabilmektedir. Bu gibi durumlar karşısında banka ile iletişime geçerek limit yükseltme ya da ekstre çözüm önerileri aranmakta. Bankalar, bu gibi konularda müşterilerinin isteklerini yerine getirerek limit yükseltme konusunda destek vermektedir.

Garanti Bankası Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2019

Bankalar, müşterilerinden gelen istekler karşısında tek bir günlük olacak şekilde günlük para çekme limitini artırabilmektedir. Ancak; Garanti Bankası her ne olursa olsun tanımlanan günlük para çekme limitinde değişikliğe gitmemektedir. Acil para çekme ihtiyacı bulunan müşterilerini banka şubelerine davet ederek şube üzerinden istedikleri tutarda nakit çıkışı yapabileceğini belirtmektedir.

 

 

Garanti Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...