Anasayfa » Bankalar » QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2020 (Açılış – Kapanış)

QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2020 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar


Hüsnü Özyeğin tarafından 1987 yılında kurulan Finansbank, bankacılık sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor.

qnb finansbank çalışma saatleri 2019

qnb finansbank çalışma saatleri 2020

2016 yılında Katar’ın önemli finans kuruluşlarından birisi olan QNB Group tarafından satın alınan banka, yatırım ve hizmetleri ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar 

Ülke içerisinde 541 adet şubeye sahip olan QNB Finansbank, şubeler üzerinden hizmetlerini belirli çalışma saatleri üzerinden veriyor. QNB Finansbank çalışma saatleri;

QNB Finansbank Mesai Saatleri 2020

  • Sabah Açılış: 09:00 – 12:30
  • Öğle Tatili: 12:30 – 13:30
  • Kapanış Saati: 13:30 – 17:30

 

Türkiye’de faaliyet gösteren özel bir banka olan QNB Finansbank, çalışma prensibi konusunda diğer bankalardan ayrılmaktadır. Birçok banka hafta sonu kapalı durumda iken QNB Finansbank bazı şehirlerdeki bazı şubelerini hafta sonu, bayram ve resmi saatlerde öğle tatiline kadar açık tutmaktadır. Sahip olduğu mobil ve internet bankacılığı sayesinde 24 saat erişebilir durumda olan QNB Finansbank, çağrı merkezleri üzerinden de destek vermeye devam etmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...