Anasayfa » Bankalar » Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Mevduat hesapları, kişilerin birikimlerine göre faiz gelirleri sağlıyor. Geçmiş yıllarda oldukça düşük olan faiz oranları son yıllarda ciddi artışlar gösterdiğini, birçok bankanın yüksek faiz oranları sunduğunu söyleyebiliriz.

fibabanka vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

fibabanka vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Fibabanka’da bu bağlamda müşterilerilerine ciddi bir faiz oranı sunduğunu görebiliyoruz. 2019 yılı itibari ile geçerli olan ve resmi websitesinde yer alan standart vadeli mevduat faiz oranları şu şekildedir;

Sponsorlu Bağlantılar 

  • Fibabanka müşterileri; 8-21 günden oluşan mevduat hesabı açmaları durumunda %3,75 oranında bir faiz geliri elde edebiliyor.
  • 22-27 günlük hesapların %5,00 faiz oranına sahip olduğunu belirten banka,
  • 28-31 günlük hesaplara ile %5,25 oranında bir faiz tanımlıyor.
  • Bununla birlikte 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 1 yıllık süre üzerinden açılan mevduat hesaplarına ise standart olarak %6 oranında bir faiz işlemi uyguladığını görebiliyoruz.

‘Peki ya Fibabanka hangi mevduat ürünüyle yüksek faiz getirisi sağlıyor arkadaş?’ diye soracaksanız hemen ondan da bahsedelim.

Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranları

Fibabanka’nın kiraz hesap adını verdiği vadeli mevduat ürünü sayeside 3 ay hoşgeldin faizi kampanyasından yararlanarak günlük mevduat hesabınız için %24 oranında faiz alabiliyorsunuz. EFT işlemi ücretsiz ancak vadesiz hesabınızda 2500 TL pasif bakiye tutulması şart koşuluyor.

100 bin TL üzeri birikimleriniz için ise Fibabanka 32 günlük vadeli olarak %26 faiz sağlıyor ancak başvurular sadece şubeler aracılığı ile gerçekleştirilebiliyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...