Fibabanka Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020


Bankacılık sektöründe oldukça uzun bir süredir deneyim kazanan Fibabanka, yeni müşteriler kazanmak için hizmetlerinde kaliteyi artırırken masrafları da düşürmeye çalışıyor.

fibabanka havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

fibabanka havale – eft – hesap işletim ücreti 2020

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Bireysel ve kurumsal müşterilerinin banka seçimleri sırasında ilk olarak dikkat ettikleri şey alınan masraf ücretleridir. Bu yazımız içerisinde Fibabanka’nın 2020 yılı içerisinde alacağı işlem ücretleri hakkında konuşacağız.

 

Fibabanka Havale Ücreti 2020

Fibabanka, TL olarak yapılan Havale işlemlerinden herhangi bir şekilde ücret almadığını ifade ediyor. Alınan bir karar ile havale ücretini kaldıran banka, ileri dönemlerde de müşterilerine bu gibi ücretler yansımayacağını belirtiyor. Ancak eğer İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ya da Telefon bankacılığı kullanacak olursanız hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Şubeden havale yapmanız durumunda 35 TL ile 450 TL arasında komisyon alınıyor. Bunun da nedeni tahmin edersiniz ki banka şubesinin fiziksel giderleridir.

Fibabanka EFT Ücreti 2020

Havale üzerinden ücret almayan Fibabanka (şubeden havale hariç), EFT talimatı verilmesi durumunda müşterilerden bir miktar işlem ücreti almaktadır. Şube üzerinden verilen EFT talimatı için 45 TL ile 450 TL arasında, internet bankacılığı üzerinden verilen EFT talimatı için 3 TL, telefon bankacılığı üzerinden verilen EFT talimatı için 35 TL ile 55 TL arasında ücret ödeniyor.


Fibabanka Hesap İşletim Ücreti 2020

Her ay düzenli olarak müşterilerinden 7,35 TL hesap işletim ücreti alan Fibabanka, eğer faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verirseniz bu ücreti almayabiliyor.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...