Anasayfa » Bankalar » Fibabanka Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Fibabanka Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Bankacılık sektöründe oldukça uzun bir süredir deneyim kazanan Fibabanka, yeni müşteriler kazanmak için hizmetlerinde kaliteyi artırırken masrafları da düşürmeye çalışıyor.

fibabanka havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

fibabanka havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Bireysel ve kurumsal müşterilerinin banka seçimleri sırasında ilk olarak dikkat ettikleri şey alınan masraf ücretleridir. Bu yazımız içerisinde Fibabanka’nın 2019 yılı içerisinde alacağı işlem ücretleri hakkında konuşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

Fibabanka Havale Ücreti 2019

Fibabanka, TL olarak yapılan Havale işlemlerinden herhangi bir şekilde ücret almadığını ifade ediyor. Alınan bir karar ile havale ücretini kaldıran banka, ileri dönemlerde de müşterilerine bu gibi ücretler yansımayacağını belirtiyor. Yani bu açıdan bakıldığında Fibabanka ‘Masrafsız Bankacılık’ modelini benimsemiş yeni nesil bir bankadır diyebiliriz.

Fibabanka EFT Ücreti 2019

Havale üzerinden ücret almayan Fibabanka, EFT talimatı verilmesi durumunda müşterilerden bir miktar işlem ücreti almaktadır. Şube üzerinden verilen EFT talimatı için 45 TL, internet bankacılığı üzerinden verilen EFT talimatı için 3 TL, telefon bankacılığı üzerinden verilen EFT talimatı için 35 TL ücret ödeniyor.

Fibabanka Hesap İşletim Ücreti 2019

Her ay düzenli olarak müşterilerinden 25 TL hesap işletim ücreti alan Fibabanka, uygulamış olduğu bu politika ile bazı zamanlarda müşteri kaybetmektedir.

Fibabanka Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...