Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (Tam Liste)


Bankalar üzerinden kredi çeken birçok kişi, geri ödeme sırasında uygulanan faiz oranlarından oldukça şikayet etmektedir.

faizsiz kredi veren bankalar 2019

faizsiz kredi veren bankalar 2019

Konut kredisinde ana paranın neredeyse 4 katı kadar faiz ödemek durumunda kalan birçok kişi, neredeyse vade sayısının 3 yılı bankaya heba etmektedir. Faiz konusunun son yıllarda giderek eleştirilmesinden dolayı birçok kişinin faizsiz kredi veren bankalar arayışına girdiğini görmekteyiz. Katılım bankaları, faiz denilen yüksek kazançlardan uzak durarak müşterilerine tamamen faizsiz bir şekilde kredi vermektedir. Bu yazımız içerisinde faizsiz kredi veren bankalar için sizlere eksiksiz bir liste oluşturmaya çalışacağız. Yazımızda yer verdiğimiz banka isimlerinin hepsi internetten derlenmiştir, şimdiden belirtelim.

 

2019 Yılında Hangi Bankalar Faizsiz Kredi Veriyor?

İhtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi çekmek isteyen bireysel ya da kurumsal müşteri adayları, aşağıdaki katılım bankalarından faizsiz bir şekilde kredi çekebilirler. Katılım bankaları, müşteriler tarafından değerlendirilmesi istenilen paraları kredi şeklinde ihtiyaç sahipleri ile paylaştırarak bu hizmet üzerinden sadece kar payı almaktadır. İşte 2019 yılında sıfır faizle kredi alabileceğiniz o bankalar;

  • Ziraat Katılım
  • İş Bankası
  • Türkiye Ekonomi Bankası
  • QNB Finansbank – Enpara
  • Denizbank
  • Vakıf Katılım
  • Halkbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Garanti Bankası

Bu bankalar dışında eğer ‘ben bu bankadan faizsiz kredi alıyorum’ dediğiniz bir banka varsa bizlere yorumlar aracılığı ile gönderebilirsiniz.


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ziraat Bankası 12 Ay Ödemesiz Avantajlı Konut Kredisi

Ziraat Bankası 12 Ay Ödemesiz Avantajlı Konut Kredisi

Güzel ve sıcacık bir eve sahip olmak hemen hemen herkesin hayallerini süslemektedir. Elbette bu hayaller ...