Anasayfa » Bankalar » Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar (2018)

Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar (2018)

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizde hem büyük hem de küçük ölçekli milyonlarca esnaf bulunmaktadır. Resmi bir şekilde ticari faaliyetlerine devam eden esnaflarımızın ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarına son vermek, onların hem kendilerini hem de işlerini daha fazla geliştirebilmeleri için destek olmakta olan birçok banka bulunmaktadır.

esnafa faizsiz kredi veren bankalar

esnafa faizsiz kredi veren bankalar (2018)

Fakat bankaların vermiş olduğu kredilere bakıldığı zaman tamamının faizli bir şekilde sunulduğu görülmektedir. Esnaflarımız kendilerine burada bir ayrıcalık yapılmasını bekleseler de, onlara faizsiz bir şekilde kredi veren bir banka bulmaları neredeyse imkansızdır.

Sponsorlu BağlantılarEsnafların tüm maddi problemlerine son vermek adına hizmet sunan ve bunun için de verdiği krediden faiz talep etmeyen tek kurum KOSGEB’tir. Bundan dolayı, esnaflarımızın faizsiz kredi ve hbe paketlerinden faydalanabilmeleri için tek yapmaları gereken KOSGEB merkezlerine giderek nasıl bir adım atmaları gerektiği hakkında bilgi almaktır.
KOSGEB dışında faizsiz bir kredi almaları mümkün olmasa da, esnaflar için düşük faizli ya da ertelemeli bir şekilde kredi veren birçok banka vardır. Bunlara baktığımız zaman, ticari kredi paketleri ile hizmet sunan Garanti Bankası, Ziraat Bankası, ING Bank, Odeabank ve Vakıfbank’ı örnek gösterebiliriz. Bu bankaların şubelerine gittikten sonra yapılacak ticari kredi başvurularında faiz oranları %0,90’dan başlayıp, %1,19’a kadar çıkabilmektedir. Ayrıca, esnafların ödemede problem yaşamaması adına bireysel kredilerde 48 ay, diğer kredi paketlerinde ise 120 aya kadar vade seçenekleri sunulacaktır. Bunlara üçer aylık erteleme fırsatı da dahildir.

Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar (2018)
Oylayın

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...