Enpara.com Aidat Veren Kredi Kartı


Yeni yapılan duyuruya göre enpara.com kredi kartını çok yakında müşterilerine sunacak. En dikkat çeken özellik ise, aidat veren kredi kartı olarak karşımıza çıkıyor oluşu olsa gerek. Evet, yanlış duymadınız. Daha önce hiçbir bankanın denemediği bu yeniliği enpara.com gerçekleştiriyor.

enpara aidat veren kredi kartı

enpara aidat veren kredi kartı

Enpara.com, toplamda 2 yıl süre boyunca kredi kartını kullananlara aidat ödeyecek. Bu ücret toplamda 200 TL olarak belirlenmiştir ve 1.yıl 100 TL, 2.yıl yine 100 TL şeklinde ödenecektir. Bunun için ise aranan birkaç kriter mevcut, olmazsa olmaz enpara müşterisi olunması, enpara.com’un kredi kartı için 31 Aralık 2018 tarihine kadar başvurmuş olmanız ve kartınızla yapacağınız 10 adet işlem içerisinde en az 6 ekstrenizin 10 tl üzeri olması. Yani 10 farklı ödeme, alışveriş vs. yapmanız gerekiyor ve bu tutarlar içerisinde en az 6 tanesinin 10 TL üzerinde olması gerekiyor.

Kısaca 2 yıl boyunca enpara kredi kartını kullanmalısınız ve yukarıda bahsettiğimiz kadar işlem yapmalısınız ki size aidat ödensin. Fakat şöyle bir güzellik yapmış enpara, örneğin siz kartı aldınız ve kullanmaya başladınız, ardından yukarıdaki işlemleri ilk aylardan gerçekleştirdiniz. Bu durumda yıl sonuna kadar bekleme zorunluluğunuz yok, 100 TL ödemeyi enpara bir sonraki ayın 7.gününde hesabınıza yapacaktır. Ancak 2.yıl ödenecek olan diğer 100 TL’yi almak için 1.yılı doldurmanız gerekiyor. 2.yıla girdiğiniz ilk aylarda eğer yukarıda bahsettiğimiz şartı sağlarsanız yine bir 100 TL ödeme alırsınız.

 

Sistem bu şekilde işliyor. Başlıktan da anlaşılacağı gibi enpara.com aidatsız kredi kartı sağlamakla kalmıyor bir de üstüne size aidat ödüyor. Sorularınızı merakla bekliyor olacağız, şüphesiz ki enpara yaptığı bu kampanya ile epey ilgi görecek. Enpara.com aidat veren kredi kartını aralık ayında çıkaracak diye tahmin ediyoruz. Güncellemeler için takipte kalın.


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...