Anasayfa » Bankalar » En Yüksek Vadeli Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019

En Yüksek Vadeli Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Günümüzde artık insanlar yatırım yapmak yerine paralarını vadeli mevduat hesaplarında biriktirmeyi ve buradan gelir elde etmeyi amaçlıyorlar. Bugün sizin için en yüksek vadeli mevduat faiz oranı veren bankaları sizler için tablo şeklinde sıraladım.

en yüksek vadeli mevduat faizi veren bankalar 2019

en yüksek vadeli mevduat faizi veren bankalar 2019

Vadeli hesap açmak özellikle son 2-3 yıl içinde moda haline geldi, eskiden daire alıp kiraya veren kişiler, şimdi paralarını gecelik, 32 günlük gibi vade oranlarıyla bankalara yatırmaktadır. Faiz oranlarının %30’a dayandığı şu günlerde elbette ki mevduat hesabında para tutmak en mantıklı yatırım araçlarından biri haline geldi. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere bankalar sürekli bir rekabet olduğundan, faiz oranları da 2019 yılı itibariyle sık sık değişkenlik göstermektedir. İşte bu bağlamda en yüksek vadeli mevduat faizi sağlayan bankalar önem arz etmektedir.

Sponsorlu BağlantılarEn Yüksek Vadeli Faizi Veren Banka 2019

Açıkçası şu an için en yüksek faiz oranı N kolay bono dışında Burgan Bank‘tır. Şubeden yapılacak başvurularda 32 günlük faiz oranı %30‘a kadar sağlanabildiği bilgisi internetteki forumlarda yazmaktadır.

Öncelikle daha önce sitemizde tek tek ayrı başlıklar altında incelediğimizde gördük ki aşağıdaki 18 Banka, en yüksek vadeli faizi veren bankalar arasında yer alıyor. Üzerlerine tıklayarak detaylıca inceleyebilirsiniz.

Eğer tablo şeklinde 2019 yılı itibariyle hangi faiz oranlarından yararlanabileceğinizi merak ediyorsanız 32 günlük ve 1 günlük olmak üzere 2 alt başlıkta inceledik. Aşağıda yer alan faiz oranlarını elimizden geldiğince güncellemeye gayret göstereceğiz. Resimlerde yer alan bankalara ait faiz oranlarına internette yer alan forumlar, web siteler aracılığı ile ulaşılmıştır. O anki koşullara bağlı olarak faiz oranları artabilir ya da azalabilir, lütfen başvuru yaparken faiz oranlarının değişmiş olabileceğini göz önünde bulundurun ve yazdıklarımızı yatırım tavsiyesi olarak görmeyin.

Bankaların Günlük (Gecelik) Mevduat Faiz Oranları

Günlük mevduat hesapları, diğer adıyla gecelik faiz kazanabildiğiniz hesaplar özellikle faiz oranlarının belirsiz olduğu dönemlerde sıkça tercih edilmektedir. 32 günlük vadeliye bağlamak yerine, mevduat faizlerinin artabileceğini düşünerek paranızı günlük faiz alabildiğiniz hesaplara yatırabilirsiniz. İşte en yüksek gecelik faiz alabildiğiniz 11 banka.

2019 günlük faiz oranları

2019 günlük faiz oranları

Bankaların 32 Günlük Mevduat Faiz Oranları

Bunun dışında 32 günlük vadeli faiz oranları da doğal olarak günlük hesaplarına kıyasla daha yüksek getiri sağlamaktadır. İşte en yüksek 32 günlük mevduat faizi alabileceğiniz 19 banka.

32 günlük faiz oranları 2019

32 günlük faiz oranları 2019

BU YAZIDA YER ALAN HİÇBİR BİLGİ YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!!! 

En Yüksek Vadeli Mevduat Faizi Veren Bankalar 2019
3.9 (77.5%) 8 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb çalışma saatleri 2019

TEB Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar 1927 yılında Halk Bankası T.A.Ş adı ile kurulan Türk Ekonomi Bankası, 1982 yılında ...