En Düşük Faizle Kredi Veren 3 Banka (2018)


Herhangi bir yerde kullanmak üzere 5 bin liralık ihtiyacınız bulunuyor ve bunun için bankalara başvurmak istiyorsanız, düşük faiz ve uzun vade süreleri bulunan bir krediye başvuru yapmanız çok doğru bir hamle olacaktır.

en düşük faizle kredi veren bankalar

en düşük faizle kredi veren 3 banka

Şuan 2018 yılı içerisinde geçerli olan kredi paketleri ve faiz oranlarını göz önünde bulundurarak bir kredi hesaplaması yapacak olursak, en düşük faiz oranları ile 5000 Türk Lirası kredi verecek bankaları şu şekilde sıralayabiliriz.
1- Türkiye İş Bankası
Türkiye İş Bankası’na giderek yapılacak kredi başvurularında 5 bin lira için %1,18 faiz oranı uygulanmaktadır. 24 ay için başvuru yapıldığı zaman aylık 247,19 Türk Lirası, 24 ay sonunda ise 5.957,61 Türk Lirası ödeyerek bu krediye sahip olabilirsiniz.

 

2- Ziraat Bankası
Faiz oranlarını düşük tutan bir diğer banka olan Ziraat Bankası, 24 ay vade ile 5 bin liralık başvurunuza %1,11 faiz uygulamaktadır. 24 ay boyunca her ay 244,78 Türk Lirası ödemiş olacak ve kredinin toplam maliyeti de 5.899,66 Türk Lirası olacaktır.
3- Fibabanka
En düşük faiz ile 5 bin lira kredi alacağınız bir diğer banka da Fibabanka’dır. Bankaya 24 ay için 5 bin liralık kredi başvurusu yapıldığında %1,19 faiz oranı sunulacaktır. Aylık 247,54 Türk Lirası taksit ödeyecek ve 24 ay tamamlandığında bankaya ödediğiniz toplam kredi borcunun miktarı 5.965,92 Türk Lirası olacaktır.

 


Burada bahsettiğimiz üç banka için ister banka şubesinden isterseniz de internet ortamından online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca geçen günlerde paylaştığımız sıfır faizli kredi veren bankalar başlıklı yazımıza da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sorularınızı bizlere yorumlardan gönderebilirsiniz.

Oy Kullan! post

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Deprem Kredisi Veren Bankalar 2023

Bugün sizler için deprem kredisi veren bankalar haberimizde faizsiz kredi veren bankalara yer vereceğiz. Türkiye’deki ...