Emekli Maaşı Banka Değişikliği Kampanyaları 2022


Son gelen analizlere göre ülkemizde bulunan emekli sayısının 12 milyondan fazla olduğunu görmekteyiz. Emekli sayısının bir hayli fazla olmasından dolayı birçok banka emekliler özel kampanyalar yaparak maaşlarını bünyelerinde çekmeleri durumunda birçok avantajdan yararlanabilecek derini belirtmekteler.

emekli maaşı banka değişikliği kampanyaları 2018

emekli maaşı banka değişikliği kampanyaları 2018

İlk etapta güvenlik kurumunun belirlediği banka üzerinden maaşlarını çekmeye başlayan emekliler, bankalar tarafından yapılan kampanyaları görmeleri durumunda istediği bankaya emekli maaşlarını taşıyabilirler. Bu yazımızda bankaların emekliler için tasarlanmış olduğu maaş taşıma kampanyaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

 

Ziraat Bankası Emeklilik Promosyonu

Ziraat Bankası, emeklilerin maaşlarında bünyelerine taşıması durumunda tek seferliğe mahsus bir ödeme de bulunmaktadır. Eğer maaşınız 1000 TL’nin altında ise 300 TL, 1000 TL ile 2000 TL arasında ise 375 TL, 2000 TL ve yukarısında ise 425 TL ekstra bir hediye ödemesinde bulunmaktadır.


QNB Finansbank Emeklilik Promosyonu

Ziraat Bankasıyla aynı şekilde ödemelerde bulunan QNB Finansbank, bununla beraber emeklilere her ay 2 defa farklı bir bankanın ATM’si üzerinden ücretsiz bir şekilde para çekim yapmalarına olanak tanımakta.

ING Bank Emeklilik Promosyonu

ING Bank, emeklilere aynı Ziraat Bankası ve QNB Finansbank gibi ekstra ödemeler de bulunmaktadır. Bununla birlikte emekliler Eğer bir faturalarını otomatik ödeme talimatı verirse ekstra 50 TL, 2 adet faturalarını otomatik ödeme talimatı verirse 150 TL tutarında bir promosyon uygulamaktadır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...