Anasayfa » Bankalar » Dükkan Açmak İçin Kredi Veren Bankalar

Dükkan Açmak İçin Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizde birçok farklı alanda yeni işletmelerin kurulduğu, yatırımcılara yönelik hem bankalar hem de tüketiciler tarafından büyük bir destek sağlandığı bundan dolayı da yeni bir dükkan açmak isteyen kişilerin sayısının giderek arttığını görmekteyiz.

dükkan açmak için kredi veren bankalar

dükkan açmak için kredi veren bankalar

Fakat yeni bir iş kurmak ya da ofis tarzı bir kurumsal işletme sahibi olmak için kişisel özelliklerin ve ekonomik bilgilerin yanı sıra, bir miktar da sermaye olması gerekmektedir. Bu da ülkemizde bulunan girişimcilerin ne yazık ki faaliyete geçemeden vazgeçmelerine neden olan bir durumdur.

Sponsorlu Bağlantılar 
Fakat dükkan açmak isteyen ve bunun için de parasal açıdan problem yaşayan kişilere yönelik, Vakıfbank tarafından geliştirilen Bireysel İşyeri Kredisi paketi bulunmaktadır. Bu kredi paketi ile birlikte; işletmeniz için gerekli olan gayrimenkullerin yani depo, mağaza, dükkan ya da muayenehane gibi alanlar için gereken maddi tutarlar karşılanmaktadır. Bu kredi paketinin özellikleri arasında, kişilerin düzenli bir gelirleri olmaları ve kişilere yönelik istihbaratlarının da olumlu olmaları gerekmektedir.
Kredi paketinde, düzenli gelir maddesi hali hazırda bir işletme sahibi olan kişiler için geçerli değildir. Bu kişilerin yalnızca ticari sicil kayıtları ya da vergi levhalarının birer nüshası ile Vakıfbank şubelerine başvurmaları yeterli olacaktır. Faiz oranları ve vade süreleri, kredi başvurusunun onaylanası ardından banka tarafından belirlenecektir. Kredi miktarları arttıkça, faiz oranlarının düştüğü, vade sürelerinin ise kolaylık sağlaması amacıyla daha da uzadığı görülmektedir.

Ayrıca araştırdığımızda gördüğümüz kadarıyla aşağıdaki bankalar da iş yeri açmak isteyenlere kredi veriyor.

  1. Ziraat Bankası
  2. QNB Finansbank
  3. Garanti Bankası
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...