Anasayfa » Bankalar » Denizbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Denizbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019

Sponsorlu Bağlantılar


1997 yılında kurularak ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Denizbank, meydana getirdiği yenilikler sayesinde ülkemizde birçok ilke imza atmıştır.

denizbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

denizbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Bireysel kullanıcılarının yanı sıra kurumsal firmalara da vermiş olduğu destek, bankanın kısa sürede büyük yükselişler kazanmasına neden olmuştur. Her banka gibi Denizbank’da müşterilerinin birikimlerini değerlendirme konusunda mevduat hesabı açmalarına izin vermektedir.

Sponsorlu BağlantılarBu yazımız içerisinde Denizbank’ın 2019 yılında geçerli olan vadeli mevduat hesabı faiz oranlarına değinmeye çalışacağız.

 

Denizbank, mevduat hesabı açtırmak isteyen müşterilerine büyük bir jest yaparak yüksek oranda hoşgeldin faizi vereceğini belirtiyor.

  • Oluşturulacak mevduat hesabının 32-190 gün arasında bir vadeye bırakılması durumunda %24 oranında bir faiz geliri elde edebilecekler.
  • 32 gün aşağısında açılacak mevduat hesapları için %16 oranında bir faiz geliri sunan banka, özellikle yeni gelen müşterilerin hoşgeldin faizinden yararlanmasını istiyor.

Bir de bu standart faiz oranlarına ek olarak eğer 120 bin TL üzerinde bir birikiminiz varsa denizbank şubelerine giderek 32 günlük vadeli hesabınız için %26,50 faiz oranından yararlanabilirsiniz. EFT işlemi ücretsiz ve herhangi bir pasif bakiye de talep edilmiyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...