Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Çağrı merkezi aracılığı ile Denizbank Müşteri Hizmetlerine bağlanmak oldukça zahmetli olabiliyor, hele ki vaktimiz olmadığında. Bugün 3 adımda Denizbank müşteri temsilcisine nasıl direkt bağlanabileceğinizi anlattık.

denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

1997’de İstanbul’da kurulan Denizbank Mayıs 2018’den itibaren Birleşik Arap Emirlikleri kökenli Emirates NBD tarafından yönetilmeye başlandı. Aktif olarak 751 şubesi, 14 bini aşkın çalışanı ve 11,8 milyon müşterisi bulunan Denizbank müşterilerine çağrı merkezi üzerinden kesintisiz 7/24 destek veriyor.

2020 yılı itibariyle Denizbank biri 444’lü numara diğeri ise 0850’li numara olmak üzere iki farklı numara üzerinden hizmet vermektedir. Bu numaralar;

444’lü numara: 444 0 800

0850’li numara: 0850 222 08 00


Denizbank Müşteri Temsilcisine 3 Adımda Direk Bağlanma

  • İlk olarak bu yukarıda yer alan iki numaradan birisini arayın. Bağlantı sağlanınca TC Kimlik numaranızı ve diğer istenen bilgilerinizi tuşlayın.
  • Ardından iki defa 5 tuşuna basın. (Üst üste basmayın, operatör tekrar konuşmaya başlayınca 2.defa 5’e basın)
  • Son olarak ise 0’ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanmış oluyorsunuz.

Bu 3 adımı uygulayarak kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz. Yoksa kimse dakikalarca müzik dinleyip telefon tuşlarına basmayı istemez diye düşünüyorum.

Eğer tuşlarda bir değişme olursa – ki bankalar bunu ara ara yoğunluk olması sebebiyle yapıyorlar- yazıyı güncellemeye çalışacağım. Yorumlarınız varsa bekliyor olacağım.

 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...