Denizbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022


Özel bankalar içerisinde oldukça başarılı girişimlere imza atan Denizbank, milyonlarca müşterisi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

denizbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

denizbank havale – eft – hesap işletim ücreti 2020

(Bu yazı 05.07.2019 tarihinde güncellenmiştir) Bankacılık işlemleri konusunda Denizbank ile çalışmak isteyen kişiler için bu yazımız içerisinde bankanın Havale, EFT ve Hesap İşletim ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

 

Denizbank Havale Ücretleri 2020

Denizbank müşterileri, Havale yapmak istemeleri durumunda 3 farklı kanal kullanabilirler. Şube üzerinden Havale yapmak istenmesi durumunda 40 TL, Mobil bankacılığı üzerinden havale yapılmak istenmesi durumunda 2,5 TL, internet bankacılığı üzerinden havale yapılmak istenmesi durumunda ise 2,75 TL işlem başına tahsis ücreti ödenmektedir.  ATM üzerinden havale yapmak isteyen kişilerden ise 10 TL işlem ücreti alınıyor.

Denizbank EFT Ücretleri 2020

Farklı bir banka hesabına para transferi yapmak isteyen kişiler, verecekleri EFT talimatı üzerinden de tahsis ücreti ödüyor. Şubeler üzerinden verilen EFT talimatı için minimum 70 TL, maksimum ise 500 TL EFT ücreti alınıyor. Bununla beraber internet bankacılığı kullanan kişilerden 6 TL, mobil bankacılık kullanan kişilerden ise 4,5 TL EFT ücreti alınıyor.


Denizbank Hesap İşletim Ücreti 2020

Hesap işletim ücreti konusunda da prosedürü bulunan Denizbank’ın, her müşterisi için aylık 13,90 TL hesap işletim ücreti aldığını belirtelim. 6 aylık hesapladığımızda ise bu tutar 83,4 TL’ye tekabül etmektedir.

 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...