Anasayfa » Bankalar » Denizbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Denizbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Denizbank müşterileri, ATM’den para çekmek istemeleri durumunda bazen çeşitli hatalar alabilmektedirler.

denizbank atm günlük para çekme limiti 2019

denizbank atm günlük para çekme limiti 2019

Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.

Sponsorlu BağlantılarÇekmek istedikleri tutarın günlük çekim tutarından fazla olduğu hatasını alan banka müşterileri, kartları için günlük para çekme limitinin ne kadar olduğunu merak etmektedirler. Denizbank müşterileri, ATM üzerinden tek seferde en fazla 1,000 TL para çekebilirler. Günlük çekebilecekleri en fazla para tutarı ise her hesap için 1,990 TL ile sınırlandırıldığını söyleyebiliriz.

 

Denizbank ortak ATM’si üzerinden farklı banka müşterileri para çekmek istemeleri durumunda onlar için de 1,990 TL limit uygulanmaktadır. Farklı banka müşterileri tek seferde ATM üzerinden en fazla 490 TL para çekebilmektedir. Bu limitin sizler için yeterli olmadığını düşünüyorsanız bir alt satırda limitinizi nasıl artırabileceğinizden de bahsetmeye çalıştık.

Denizbank Günlük Para Çekme Limiti Artırma 2019

Denizbank müşterileri, günlük para çekme limitinin kendileri için yetersiz olduğunu düşünüyor ise bu durumu banka ile görüşerek çözebilirler. Ülke genelinde bulunan tüm Denizbank şubeleri ve internet bankacılığından oluşturulacak bir form ile limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. 24 saat içerisinde gelecek yanıt sizlere talebiniz ile ilgili yanıt verecektir. Limit artırma konusunda hesabınızın durumu, son 3 ay içerisinde ATM üzerinden çektiğiniz para tutarının etki edeceğini de bilmeniz gerekmekte.

Denizbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
4 (80%) 6 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...