Denizbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2022


Denizbank müşterileri, ATM’den para çekmek istemeleri durumunda bazen çeşitli hatalar alabilmektedirler.

denizbank atm günlük para çekme limiti 2019

denizbank atm günlük para çekme limiti 2020

Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.

Çekmek istedikleri tutarın günlük çekim tutarından fazla olduğu hatasını alan banka müşterileri, kartları için günlük para çekme limitinin ne kadar olduğunu merak etmektedirler. Denizbank müşterileri, ATM üzerinden tek seferde en fazla 1,000 TL para çekebilirler. Günlük çekebilecekleri en fazla para tutarı ise her hesap için 1,990 TL ile sınırlandırıldığını söyleyebiliriz.

 

Denizbank ortak ATM’si üzerinden farklı banka müşterileri para çekmek istemeleri durumunda onlar için de 1,990 TL limit uygulanmaktadır. Farklı banka müşterileri tek seferde ATM üzerinden en fazla 490 TL para çekebilmektedir. Bu limitin sizler için yeterli olmadığını düşünüyorsanız bir alt satırda limitinizi nasıl artırabileceğinizden de bahsetmeye çalıştık.


Denizbank Günlük Para Çekme Limiti Artırma 2020

Denizbank müşterileri, günlük para çekme limitinin kendileri için yetersiz olduğunu düşünüyor ise bu durumu banka ile görüşerek çözebilirler. Ülke genelinde bulunan tüm Denizbank şubeleri ve internet bankacılığından oluşturulacak bir form ile limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. 24 saat içerisinde gelecek yanıt sizlere talebiniz ile ilgili yanıt verecektir. Limit artırma konusunda hesabınızın durumu, son 3 ay içerisinde ATM üzerinden çektiğiniz para tutarının etki edeceğini de bilmeniz gerekmekte.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...