Cepten Kredi Veren 6 Banka ve Sms İle Başvuru


Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artık kredi kartı ve kredi başvuruları bır tık kadar uzağımızda olur hale geldi. Eskiden kredi başvurusu yapmak için bizzat şubeye gitmek gerekirken günümüzde bu işlem internet üzerinden ya da cep telefonu üzerinden yapılmaya başlandı.

cepten kredi veren 6 banka ve sms ile başvuru

cepten kredi veren 6 banka ve sms ile başvuru

Bugün, sizler için ülkemizde kredi çekenlerin en çok tercih ettiği 6 adet bankayı sıralamak istedik. Aşağıdan cepten kredi veren bankalara ulaşabilir ve sms ile başvuru numaralarına direkt olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmayı düşünenler için tek tek bankaların kısa mesaj ile başvuru numaralarını aramaktansa bunları tek bir çatı altında toplamak istedim.

 

Cepten Kredi Veren 6 Banka

Akbank: KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik Numaranızı yazarak 4425’e mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Odeabank: KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı yazarak 8444’e mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank: KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik Numaranızı 2205’e mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Denizbank: KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik Numaranızı 3280’e mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi: BİREYSEL yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik Numaranızı 4411’e mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank: Sadece T.C Kimlik Numaranızı 3280’e mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

2018 yılının şubat ayında tüm kredi kartı ve banka kartlarında düzenlemeye giden Ziraat Bankası müşterilerine ...