Anasayfa » Bankalar » Cep Telefonu İçin Anında Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonu İçin Anında Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Kredi kartları ile problem yaşayan kişilerin sayısının günden güne artması ve bundan dolayı da icralık işlemlerde ciddi bir artış olmasından dolayı, devlet tarafından kredi kartı harcamalarını kontrol altına almak adına, bazı hamleler yapılmaktadır.

cep telefonu için kredi

cep telefonu için anında kredi veren bankalar

Bunlardan en son karşılaşmış olduğumuz, cep telefonu başta olmak üzere, bazı ürünlerde taksitli alışverişin ortadan kaldırılmasını örnek gösterebiliriz. Uygulamaya konulduğu andan itibaren tepki çekse de, birçok kredi kartı mağdurunun hayatını kurtaran bir hamle olarak akıllarda kalmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar 
Faydalı bir uygulama olasına rağmen, kişiler cep telefonu satın alabilmek için hala arayışlarını sürdürmeye devam etmiştirler. Bu gibi durumlarda da onların tekrar bir mağduriyet yaşamamaları açısından, bankalar devreye girmiştir. Şuan birçok banka, teknolojik ürünlerde kişilerin taksitli alışveriş yapmalarına olanak tanımak için onlara anında kredi vermektedir. Cep telefonu için anında kredi alınabilecek bankalara baktığımız zaman şu bankaları görebiliriz.

 
• Teknosa mağazalarından alınacak telefonlar için ING Bank.
• Mediamarkt mağazalarından alınacak telefonlar için Denizbank
• Vatan Bilgisayar mağazalarından alınacak cep telefonları için Odeabank

 
Görüldüğü üzere, Türkiye’nin teknoloji konusunda en çok tercih edilen üç mağazasında da kredili bir şekilde cep telefonu almak mümkündür. Bu kredilerden faydalanırken, bankalar ihtiyaç kredilerinde geçerli olan faiz oranlarını ve vade sürelerini aynen sizlere sunacaktır. Şubeye gitmeden de başvuru yapacağınız bu işlemlerde, mağazalarda bulunan banka stantlarına uğrayarak yardım talep edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...