Burgan Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020


Ülkemizde yeni aktiflik göstermeye başlayan Burgan bank,  birçok bankacılık işlemleri ile ülkemizdeki milyonlarca kişiye hizmet vermeye sağlıyor.

burgan bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

burgan bank havale – eft – hesap işletim ücreti 2020

(Bu yazı 05.07.2019 tarihinde güncellenmiştir) Banka üzerinden vadesiz hesap açan kişiler, yapmak istediği işlemler için ödeyecekleri ücretleri oldukça merak etmektedirler. Bu yazımız içerisinde Burgan bank için 2020yılı işlem ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

 

Burgan Bank Havale Ücretleri 2020

Burgan bank müşterileri, hesaptan hesaba yapacakları havale işlemi için 25 TL, hesaptan isme yapılacak işlem için 40 TL, kasadan hesaba işlemi için 45 TL, kasadan isme yapacakları işlem için 50 TL ücret öderler. Bununla beraber internet ve mobil bankacılık ile beraber ATM üzerinden işlem yapmak istemeleri durumunda ise 2,5 TL ücret öderler.

Burgan Bank EFT Ücretleri 2020

EFT işlemi yapmak isteyen Burgan bank müşterileri, Kasadan ve bankadan yapacakları EFT işlemleri için 75 TL, hesaptan yapacakları EFT işlemleri için 50 TL ücret ödemektedirler. İnternet bankacılığının kullanılması durumunda ise 5 TL EFT ücreti ödenmektedir.


Burgan Bank Hesap İşletim Ücreti 2020

Burgan bank, müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile hesap işletim ücreti almadıklarını ve gelecek yıllarda da almayacaklarını belirtmiştir. Yani bu bağlamda herhangi bir hesap işletim ücreti ödenmediğini belirtiyoruz.

 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...