Anasayfa » Bankalar » Borcu Olanlara Kredi Veren Bankalar (2019)

Borcu Olanlara Kredi Veren Bankalar (2019)

Sponsorlu Bağlantılar


Günümüzde herhangi bir bankaya ya da kişiye borcu olmayan kişilerin sayısı oldukça azdır. Kimi zaman ihtiyaçlar için bankalardan alınan krediler ya da bu borçları kapatmak için başvuru yapılan krediler sonucunda hepimiz borçlanabilmekteyiz.

borcu olanlara kredi veren bankalar 2019

borcu olanlara kredi veren bankalar 2019

İlerleyen günlerde ne gibi bir durumla karşılaşacağımızı bilmediğimizden dolayı da, yeni bir ihtiyacımız olduğunda bankaların bizlere yeni bir kredi verip vermeyeceğini araştırırız. Öncelikle, bankaya olan borcunuzun niteliği, alacağınız kredide oldukça önemli olacaktır. Eğer yüksek tutarlı olarak kabul edilen bir konut kredisi borcunuz varsa, banka bu durumda sizlere ihtiyaç kredisi dışında bir kredi vermeyi kabul etmeyecektir. Ayrıca, bu olumsuz karar tek bir bankadan değil birçok bankadan size sunulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar 

Fakat kredi ya da kredi kartı borcunuzun tutarı az ise bu durumda kredilerin tutarı biraz daha yükselecektir. Borcu olan kişilere kredi veren bankalara baktığımız zaman karşımıza ilk olarak Ziraat Bankası ve Garanti Bankası çıksa da, kişilerin başvuru yapması gereken banka, kesinlikle onların maaşlarını aldıkları bankadır. Çünkü maaş aldığınız bankalar sizlere biraz daha esnek davranacaktır.
Eğer kredi alma nedeniniz, birçok farklı bankada olan borcunuzu kapatmak ya da tek bir çatı altına toplamak ise, bu durumda şansınız biraz daha yüksektir. Çünkü birçok banka borç transferi ismini verdiği bir kredi paketini yürürlüğe sokmuştur. Başvurunuzun onaylanması halinde farklı bankalarda olan kredi kartı ve kredi borçlarınız ödenerek tek bankaya borçlandırılacaksınız.

Eğer 3 ay ertelemeli kredi veren bankalara bakmak isterseniz sitemizdeki yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Borcu Olanlara Kredi Veren Bankalar (2019)
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...