Borç Transferi Kredisi Veren Bankalar (2018)


2017 ve 2018 yılında banka müşterileri ile alakalı yapılan anket çalışmaları, farklı bankalara olan ödemelerde kişilerin büyük zorluklar çektiğini göstermektedir. Çünkü ödeme tarihleri birbirinden farklı olan ödemeler devreye girdiği zaman, kişiler mevcut geliri ile geçim problemi çekmemek için bazı durumlarda borç ödemelerini erteleme yoluna gitmektedir.

borç transfer kredisi veren bankalar

borç transferi kredisi veren bankalar 2018

Bu da, kişilerin kredi notlarını düşürüp, bankalarda bulunan sicillerini olumsuz yönde etkilemektedir. Bundan dolayı, bankalar tüketicilere yardımcı olmak için borç transferi adı altında bir kredi paketi hazırlamıştır.
Borç transferi kredisinde, kişilerin bankalardan çekmiş oldukları taşıt ve ihtiyaç kredileri, buna ek olarak da kredi kartı borçları baz alınacaktır.

Başvuru yapıldıktan sonra burada saydığımız üç farklı kredili ürün grubunda, borç hesaplaması yapılmakta ve kişilerin adına çekilecek yeni kredi ile de borçların kapatılması amaçlanmaktadır. Borç transfer kredisinin size sağlayacağı en büyük fayda ise, tek bir bankaya tek bir borcunuzun olmasıdır. Şuan bu tür bir krediyi veren ve en çok tercih edilen banka QNB Finansbank’tır.

QNB Finansbank, kişilere sunduğu borç transferi kredisinde, 48 aylık ödeme kolaylığı ve aylık da %1,21’den başlayan faizleri sunmaktadır. Tek bir bankaya olacak borç ile birlikte, banka kayıtlarında bulunan borçlarınız bir anda kapatılacağından dolayı, banka siciliniz bu durumdan çok iyi etkilenecektir. Hem kredi notunuz yükselecek hem de toplu bir tutar ile ödeme yapacağınızdan dolayı, faiz konusunda bankalardan indirim elde etmiş olacaksınız. Diğer tercih edilen borç transfer kredisi veren bankalara ise Odeabank, ING Bank örnek verilebilir.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...