Bankkart Combo Kredi Kartı Özelliği Açma


Ziraat Bankası’nın piyasaya sürdüğü yeni kart uygulaması olan Bankkart Combo hem kredi kartı hem banka kartı özelliğine sahip bir kartdır. Bankkart Combo Kredi Kartı Özelliği Açma hakkında bilgi paylaşamadan önce sizlere Bankkart Combo Nedir kimlik Bankkart Combo sahibi olabilir bu konuda bilgi verelim.

Bankkart Combo Kredi Kartı Özelliği Açma

Bankkart Combo Kredi Kartı Özelliği Açma

Bankkart Combo Nedir?

Bankkart Combo Ziraat Bankasının İş Bankasıyla olan anlaşmasını bitirmesinden ve Maximum kartından vazgeçmesinden sonra oluşturduğu hem kredi kartı hem de banka kartı özelliğini taşıyan mükemmel bir kartdır. Bu kart sayesinde birden fazla kart ihtiyacından kurtulmuş oluyorsunuz. Peki ama nasıl ayırım yapılacak? Diye merak ediyorsanız ona da kısaca değinelim.

ATM’den Bankkart Combo İle İşlem Yapmak

ATM’den işlem yaparken kartı taktığınız da karşınıza çıkan ekranda size 2 seçenek gelecektir. Banka Kartı İşlemleri – Kredi Kartı işlemleri size uygun olanı seçip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Seçim yapmanızın ardından kart şifreniz sorulacaktır. Şifreniz her 2 özellik içinde aynı olmaktadır.

Pos’dan Bankkart Combo İle İşlem Yapmak

Alışveriş yaparken Bankkart Combo kullanmanız durumunda posu kullanan görevli size alışverişinizi bankkartı mı yoksa kredi kartı üzerinden mi yapacağınızı soracaktır. Sizlerde alışverişinizi hangi yöntemle yapacaksanız onu belirtmelisiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken önemli nokta temassız ödeme kullanırsanız kredi kartı bölümünden alışveriş yapmış olacaksınız.

Bankkart Combo Kredi Kartı Özelliği Açma

Peki kredi kartı özelliği sizin kartınızda yoksa ne yapmalısınız? Bu durumda yapacağınız ilk iş internet bankacılığı kullanıyorsanız eğer mobil bankacılıktan veya internet tarayıcısı üzerinden giriş sağlayarak kredi kartı başvurusu yapmalısınız.


Bankkart Combo Başvuru Aşamaları

Bankkart Combo

Bankkart Combo Başvurusu

  • Sol Menüden Başvurular
  • Daha sonra Bankkart – Kredi Kartı
  • Bankkart – Kredi Kartı Başvurusu
  • Ve açılacak ekrandan bilgileri doldurarak başvurunuzu iletebilirsiniz.

Bankkart Combo Başvuru Sonucu

Başvurunuz sonucunda size başvuru sonucunuz sms olarak iletilecektir. Ayrıca uygulama üzerinden başvurular – ürün başvurularım kısmından başvurunuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Başvurunuz onaylandıysa: Başvuruyu seçip kullan kısmına basarak sözleşmenizi online bir şekilde onaylamanızın ardından kartınız basılarak adresinize gönderilmek üzere kuryeye verilecektir.

Başvurunuz onaylanmadıysa: Eğer başvurunuz onay almaz ve başvurunuzu sonuçlandırmak için en yakın şubemize başvurunuz diye bir ibare görürseniz bu durumda yapmanız gereken en yakın şubeye başvurmaktır.

Bankkart Combo Başvuru için İstenilen Belgeler

Bankkart Combo başvurusu için eğer maaşınızı Ziraat Bankasından almıyorsanız maaş bordronuz yanınızda olmalı. Alacağınız bordro üzerinde ıslak imza ve kaşede olmalıdır.

Eğer Ziraat Bankasından maaş alıyorsanız herhangi bir belge götürmenize gerek olmadan en yakın şubeye giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

 

 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*