Anasayfa » Bankalar » Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


İhtiyacınız ne olursa olsun, bankalardan kredi alabilmeniz için aranan temel şart gelir belgesi sunmanızdır. Bunun nedeni, bankanın hangi gelir düzeyindeki bireye kredi verdiğini ve verilen krediyi de bu kişinin ödeyip ödeyemeyeceğini anlaması içindir.

bankaya gitmeden kredi veren bankalar

bankaya gitmeden kredi veren bankalar

Fakat banka kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu, yapacakları işlemlerin türü ne olursa olsun, en kolay yoldan halletmek istemektedir. Bunun için de mobil bankacılık işlemleri ve internet bankacılığı kullanımı tercih edilmektedir.
Müşterilerin taleplerinden birisi olan şubeye gitmeden kredi alabilmek de, bu talep üzerine ortaya çıkmıştır. Eğer, düzenli olarak bankalar ile çalışıyorsanız ve daha önce almış olduğunuz kredili ürünlerin geri ödenmesinde en ufak bir problem yaşamamışsanız, bankanız sizlere oldukça cazip fırsatlar sunacaktır. Bunun üzerine, kredi notunuz da bir hayli yüksekse, şubeye gitmenize gerek bile kalmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar 
Sunulan bu ayrıcalıklı hizmetlere baktığımız zaman, kişilerin başvuracakları ilk banka, ,QNB Finansbank’tır. Banka, müşterilerinin masrafsız bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmesi için sunduğu Enpara üzerinden kredi başvurularını incelemektedir. Eğer, kişilerin kredi almasını engelleyecek herhangi bir durum ortada yoksa yalnızca dakikalar içerisinde kredi başvuruları onaylanacak ve onaylanan kredi bedeli de banka hesaplarına yatırılacaktır.

Bunun yanı sıra, Akbank ve Garanti Bankası üzerinden de aynı işlemler için başvuru yapılabilecektir. Fakat kişilerin unutmaması gereken temel durum, bu ayrıcalıktan herkesin faydalanamayacağıdır. Bankayla daha önce çalışmış olmanız ve kredi notunuzun da yüksek olması gerekecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...