Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar


İhtiyacınız ne olursa olsun, bankalardan kredi alabilmeniz için aranan temel şart gelir belgesi sunmanızdır. Bunun nedeni, bankanın hangi gelir düzeyindeki bireye kredi verdiğini ve verilen krediyi de bu kişinin ödeyip ödeyemeyeceğini anlaması içindir.

bankaya gitmeden kredi veren bankalar

bankaya gitmeden kredi veren bankalar

Fakat banka kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu, yapacakları işlemlerin türü ne olursa olsun, en kolay yoldan halletmek istemektedir. Bunun için de mobil bankacılık işlemleri ve internet bankacılığı kullanımı tercih edilmektedir.
Müşterilerin taleplerinden birisi olan şubeye gitmeden kredi alabilmek de, bu talep üzerine ortaya çıkmıştır. Eğer, düzenli olarak bankalar ile çalışıyorsanız ve daha önce almış olduğunuz kredili ürünlerin geri ödenmesinde en ufak bir problem yaşamamışsanız, bankanız sizlere oldukça cazip fırsatlar sunacaktır. Bunun üzerine, kredi notunuz da bir hayli yüksekse, şubeye gitmenize gerek bile kalmayacaktır.

 
Sunulan bu ayrıcalıklı hizmetlere baktığımız zaman, kişilerin başvuracakları ilk banka, ,QNB Finansbank’tır. Banka, müşterilerinin masrafsız bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmesi için sunduğu Enpara üzerinden kredi başvurularını incelemektedir. Eğer, kişilerin kredi almasını engelleyecek herhangi bir durum ortada yoksa yalnızca dakikalar içerisinde kredi başvuruları onaylanacak ve onaylanan kredi bedeli de banka hesaplarına yatırılacaktır.

Bunun yanı sıra, Akbank ve Garanti Bankası üzerinden de aynı işlemler için başvuru yapılabilecektir. Fakat kişilerin unutmaması gereken temel durum, bu ayrıcalıktan herkesin faydalanamayacağıdır. Bankayla daha önce çalışmış olmanız ve kredi notunuzun da yüksek olması gerekecektir.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

vakıfbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Vakıfbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Vakıfbank, kamuya ait bir banka olmasından dolayı her yıl milyonlarca kişinin bankacılık işlemlerini yerine getirmeye ...