Anasayfa » Bankalar » Askere Kredi Kartı Veren Bankalar (2018 Yılı)

Askere Kredi Kartı Veren Bankalar (2018 Yılı)

Sponsorlu Bağlantılar


Her yıl askere gitmek üzere hazırlık yapan binlerce kişi gibi senin de aklında bazı sorular bulunduğunu görüyoruz. Baba ocağından ayrılarak vatani görevini yerine getirmek üzere çıkacağın bu yolda tek başına olacak, devletin himayesi altında 6 aylık ya da 12 aylık hizmetini bir şekilde yerine getirmek için uğraşacaksın.

askere kredi kartı veren bankalar 2018

askere kredi kartı veren bankalar 2018

Asker adaylarının birçoğu askerde iken bankalar üzerinden kredi kartı çıkartıp çıkaramayacaklarını merak etmektedir. Kısa ya da uzun dönemli olarak yürütülen askerliklerde birtakım ihtiyaçlar meydana geldiğini, eğer nakit güç yok ise kredi kartlarından destek alınarak çözümlenmeye çalışıldığını söyleyebiliriz. Askere kredi kartı veren bankalar var mı diyecek soracak olursan bu konuda bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

Sponsorlu BağlantılarAsker için kredi kartı veren banka sayısının sadece 1 adet olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda askerlerin maddi anlamda zorluk yaşamamaları üzerine çalışmalarda bulunan Ziraat Bankası, askerler için hazırlamış olduğu bir kredi kartı ile rahat bir şekilde vatani görevlerini yerine getirmelerine olanak sağlamakta.

 

Askere gitmeden 1 ay önceden Ziraat Bankası şubelerine giderek askerlere özel tasarlanan kredi kartının başvurusunu gerçekleştirebilir, askere gitmeden önce kartınızın teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Başvurular sırasında askerlik belgesini ve kimliğinizi götürmenizin yeterli olduğunu göreceksiniz. Kredi kartınızın kullanım süresinin en az bir yıl olduğunu askerlik bitiminde eğer borçlarınızı düzenli ödedi iseniz kart kullanımına devam dahi edebileceğinizi söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

emekli maaşı banka değişikliği kampanyaları 2018

Emekli Maaşı Banka Değişikliği Kampanyaları 2018

Sponsorlu Bağlantılar Son gelen analizlere göre ülkemizde bulunan emekli sayısının 12 milyondan fazla olduğunu görmekteyiz. ...