Anasayfa » Bankalar » Asgari Ücretliye Kredi Veren Bankalar (2019 Yılı)

Asgari Ücretliye Kredi Veren Bankalar (2019 Yılı)

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizin ekonomik koşullarına baktığımızda asgari ücretin oldukça dip fiyatlar üzerinden belirlendiğini söyleyebiliriz. Asgari ücrete sahip olan bir kişinin ev, araba sahibi olmasının neredeyse imkânsız olduğunu, aynı ev içerisinde birden çok kişinin çalışması ile geçinilebildiğini söyleyebiliriz.

asgari ücretliye kredi veren bankalar 2019

asgari ücretliye kredi veren bankalar 2019

Bazı istekleri doğrultusunda kredi çekmek isteyen asgari ücretli kişiler, ekonomik durumları ve gelirleri nedeni ile hep hor görülmekte olup geri çevrilmektedirler. Bu konu üzerinde yaşanılan mağduriyetleri gözlemleyen bazı bankalar, asgari ücret ile çalışan kişilere özel kredi türleri geliştirmişlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar2019 Yılında Hangi Bankalar Asgari Ücretli Çalışanlara Kredi Veriyor?

Asgari ücret ile çalışan birisi isen kredi çekebileceğin banka sayının çok fazla olmadığını belirtelim. Bu alanda hizmet veren bankalar;

  • Türkiye İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank

Yukarıda yer alan bu bankalardan birisine gitmeniz durumunda ilk olarak asgari ücret ile çalıştığınızı dile getirmeniz gerekmektedir. Akabinde bankalar sizlerden nüfus cüzdanınızı ve maaş bordronuzu isteyecektir. Gerekli evrakları teslim etmeniz durumunda özel olarak hazırlanan kredi olanaklarından sorunsuzca faydalanabilirsiniz.

Ancak belirtmek isteriz ki, kredi alıp alamayacağınız asgari ücretli bir işte çalışıp çalışmamanızdan çok bankacılık geçmişinizle alakalıdır. Yani geçmişte borçlanmış ve borcunuzu ödemeyi aylarca ertelediyseniz, kredi notunuz düşük olacaktır. Kredi notunuz düşükse eğer şuraya tıklayarak sizler için hazırladığımız diğer yazımıza ulaşabilirsiniz.

Asgari Ücretliye Kredi Veren Bankalar (2019 Yılı)
3 (60%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...