Aracın Tamamına Kredi Veren Bankalar


Günümüz şartlarına göre yeni bir araba almak istendiği zaman, gereken tutarların doğrudan peşin olarak verilmesi ne yazık ki zordur. Milyarlarca liradan oluşan araçların satın alınabilmesi için her bireyin başvurduğu yöntem ise, banka kredilerinden geçmektedir.

aracın tamamına kredi veren bankalar

aracın tamamına kredi veren bankalar

Şuan bankalara giderek bir taşıt almak için kredi başvurusunda bulunacağınızda, hem sıfır araçlar hem de ikinci el araçlar için kredi kullanabileceksiniz. Sıfır araçların büyük bir kısmına kredi veriliyor olsa da, ikinci el araçlar için bankanın seçmiş olduğu modelde ve yaşta bir araba almanız gerekmektedir.
Birçok kez kredi başvurusunun ardından araçların tamamına kredi alamayan kişiler, internet üzerinden araştırmalarda bulunmuştur. Aracın tamamına kredi alamadıklarından dolayı, birikimlerini eklemek zorunda kalan kişiler için, Garanti Bankası tarafından oldukça güzel bir paket hazırlanmış durumdadır. Şuan Fiat marka sıfır araçları almak istediğinizde bankanın oldukça cazip fırsatlarından yararlanabileceksiniz. Ayrıca, bankanın sunmuş olduğu krediler, araç fiyatının bir kısmı için değil, tamamı için onaylanacaktır.

 
Garanti Bankası taşıt kredisi için, 2017 Şubat ayından faiz oranları sabitlenmiş durumdadır. Şuan %1,11 faiz oranlarını kullanarak 100 bin liraya kadar taşıt kredisi çekebileceksiniz. İkinci el bir araç almak istediğinizde ise, Wolksvagen, Volvo, Opel ve Toyota marka araçların 10 yaşını tamamlamamış olanları için destek alabileceksiniz. Bankaya satın almak istediğiniz araç ile ilgili beyanda bulunduğunuz zaman, bunu da noter ortamında belgelendirmiş olmanız gerekmektedir.

Eğer ipotekli kredi arıyorsanız hangi bankaların kredi verdiğinden bahsettiğimiz yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...