ABank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2022


Son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile bir anda popüler hale gelen ABank, sağlamış olduğu mevduat faiz oranları ile müşteri kazanmaya devam ediyor.

alternatif bank vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Abank vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Bankalar, son yıllarda daha fazla müşteri kazanmak adına faiz oranlarını artırmasından dolayı birçok kişi birikimlerini bu alana doğru çevirmeye başlamış durumda. 2019 yılı için Alternatif Bank mevduatları için geçerli olan faiz oranları şu şekildedir;

 

  • Abank, 180 güne kadar açılan mevduat hesabı faiz hesaplarına %15 oranında bir faiz uygulamaktadır.
  • 1 yıl süresince açılan mevduat hesaplarına %12,
  • 1 yıldan uzun süreli açılan hesaplara ise %10 oranında faiz tanımlanmaktadır.

Mevduat hesabının süresi ne kadar uzun olursa verilen faiz oranında da düşüşler meydana geliyor. Bu faiz oranlarının 100,000 TL’ye kadar olan yatırımlar için geçerlidir. Üst tutarlar için banka müşteriler için özel faiz oranları uygulamaktadır.

ABank VOV Hesap Faiz Oranları

ABank’ın VOV hesap adını verdiği mevduat ürünü sayesinde günlük mevduat hesabınız için 3 ay boyunca hoşgeldin faizi adı altında %25,50 oranında faiz alabiliyorsunuz. 1000 TL pasif bakiyenin zorunlu olduğunu ve EFT işlemlerinin ücretsiz olduğunu da paylaşmadan geçmeyelim.


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...