Anasayfa » Bankalar » Almanya’da Kredi Veren Bankalar

Almanya’da Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Almanya’da yaşayan Türkler ve Alman vatandaşları için sunulan kredi paketlerine baktığımız zaman, neredeyse tüm kredili ürünlerin bireysel kredi adı altında verildiğini görebiliriz. Ülkemize göre daha uygun kredi koşullarının bulunduğu Almanya’da, başvurulacak olan bireysel tüketici kredisi ile elektronik cihaz, tatil, sağlık, eğitim, araç ya da bunun gibi ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

almanyada kredi veren bankalar

almanyada kredi veren bankalar

Almanya’da yaşayanların kredi başvurusu yaparken en çok tercih ettikleri banka ve aracı kurumlar ise şu şekildedir;

Sponsorlu Bağlantılar 

 

  • Credit Plus Bank
  • Targo Bank
  • SEB
  • Net Bank
  • Easy Credit

Burada bahsettiğimiz banka ve aracı kurumlara başvuru yapılması durumunda, yıllık faiz oranları üzerinden kredi hesaplanacak ve kişilere 24 saat içinde onaylanan kredileri teslim edilecektir. Fakat Almanya’da kredi alacak olan kişilerin dikkat etmesi ya da bilmesi gereken bazı durumlar vardır. Alman bankaları, İsviçre Bankaları ile işbirliği içerisinde olduğundan dolayı, alınan kararlar neticesinde araç satın almak için yapılan kredi başvurularında biraz titiz davranmaktadırlar. Eğer daha önce yaptığınız bir araç kredisi başvurusu bulunuyor ve borcunuzu da hala ödüyorsanız, bu durumda kredi başvurunuzun onaylanmama ihtimali bulunmaktadır.

 

Almanya’da kredi veren bankaların arasında en uygun koşullar şuan için Credit Plus Bank’ta bulunmaktadır. Bankanın sunduğu pakette, 500 Euro ile 50.000 Euro arası başvurular yapılırken %3,59 faiz oranı ve 12 – 84 ay arası kredi vadesi seçenekleri bulunmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...