Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak


Akbank, Türkiye’de hizmet veren güvenilir bankalardan birisidir. Akbank da her banka gibi müşterilerine en iyi kalitede hizmeti sunmayı hedefliyor. İyi bir iletişim için çağrı merkezi hattını, internet bankacılığını en üst düzeyde geliştirmeye çalışıyorlar. Bu sayede müşterileri anlık olarak çağrı merkezine ve müşteri hizmetlerine bağlanabiliyor.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak

Akbank çağrı merkezi hattında, müşteri hizmetlerine direkt bağlanmayla ilgili herhangi bir opsiyon sunulmuyor. Bu yüzden en hızlı kullanılabilen 3 farklı yöntemden bir tanesini kullanarak müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Akbank banka müşterileri bu yöntemler sayesinde hem kontör hem de zaman kaybı yaşamadan sorunlarına çözüm bulabiliyorlar. Üstelik uzun saatler bant sistemiyle uğraşıp can sıkıntısı çekmek de tarihe karışıyor.

Akbank çağrı merkezi Numarası

Akbank çağrı merkezi hattına ulaşmak için “0850 222 25 25” ya da “444 25 25” numaralı telefonları arayabilirsiniz. Özel yöntem sayesinde saatlerce telesekreter bekleme derdi ortadan kalkıyor ve saniyeler içinde direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz.

Akbank müşteri hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi

Akbank müşteri hizmetleri hattına bağlanmak için 3 ayrı yöntem bulunuyor. Birinci yöntem, tuşlama sistemine dayanıp en zoruyken 2. Yöntem aynı şekilde tuşlama sistemine dayanıyor. İkinci yöntem, birinci yönteme göre çok daha kolay ve hızlı. Bunun yanı sıra 3. Ve son yöntem, sesli komut sistemini kullanmak. Sesli komut sistemi sayesinde tek bir kelimeniz ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetlerine Direkt Bağlanma 1. Yöntem

Akbank müşteri hizmetleri bölümüne, bant sistemi ile uğraşmadan direkt olarak bağlanmak için birkaç basit adımı takip etmeniz yeterlidir.


 1. Akbank çağrı merkezi hattını arayınız. Ardından bant sisteminin size saydığı seçenekler bittiğinde “2”yi tuşlayın.
 2. Ardından bant sistemi sizden TC kimlik numaranızı ve kart şifrenizi isteyecek. Bilgileri girdikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanmanız için kısa bir kombinasyon daha kalıyor.
 3. Çıkacak olan yeni menüde “2”yi tuşlayınız.
 4. Karşınıza bant sisteminden tekrar bir menü çıkacaktır. Burada da “2”yi tuşlayın.
 5. Son olarak çıkacak olan menüden “0”ı tuşlayın. Kısa süre içinde müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız. Müşteri hizmetlerine bağlanma hızınız, iş yoğunluğuna göre değişebilmek ile birlikte genellikle 1-3 dakika arasında bağlanırsınız.

Bu işlem kısaca “2”,”TC kimlik Numarası ve kart şifresi”,”2”,”2”,”0” kombinasyonu ile gerçekleşmektedir. Direkt olarak bu kombinasyonu girerek de müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetlerine Direkt Bağlanma 2. Yöntem (Kolay)

Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için kullanacağınız bir diğer yöntem de tuşlamaya dayanıyor. Bu sefer karşınıza çok daha kolay ve anlaşılır bir kombinasyon çıkıyor.

 1. Öncelikle Akbank çağrı merkezi hattını arayın.
 2. Bant sistemi size seçenekleri sunmaya başladığında “4”ü tuşlayın.
 3. Sonrasında gelecek olan menüden “2”yi tuşlayın.
 4. Daha sonrasında “0”ı tuşladıktan sonra kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmanız yoğun olmayan saatlerde 1-3 dakika sürerken yoğunluğa göre bekleme süresi artabiliyor.

Akbank müşteri hizmetlerine Direkt Bağlanma 3. Yöntem (Sesli Komut Sistemi)

Akbank banka müşterisiyseniz, kullanmaktan keyif alacağınız bir diğer sistem ise “Sesli komut sistemi”dir. Sesli komut sistemi sayesinde tek tek tuşlara basma zorunluluğu olmadan kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz. Bu, müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için kullanabileceğiniz en kolay yöntemdir ve şu şekilde çalışıyor;

 1. Akbank çağrı merkezi hattını aramanız gerekmekte.
 2. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için sesli bir şekilde “Kampanyalar” diyerek kolay ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Başka bir tuşlama ya da sesli yanıt sistemine de ihtiyaç duymazsınız. Bu yüzden de bu yöntem, en kolay yöntem olarak geçmektedir.
Oy Kullan! post

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)

2020 yılı ile birlikte çalışmalarına tam gaz devam eden QNB Finansbank telefon üzerinden müşterilerine 7/24 ...