Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020


Pek çok kişinin merak ettiği Akbank müşteri temsilcisine nasıl direk hızlıca bağlanabileceğinizi adım adım anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Çağrı merkezinde dakikalarca beklemek istemiyorsanız ya da vaktiniz yoksa yazımızı tamamen okumanızı öneriyoruz.

akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

Ülkemizde 1948 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Akbank, Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana ilinde pamuk üreticilerine destek amacıyla kurulmuş bir bankaydı. Bugün ise finans sektöründeki birkaç liderden birisidir.

Bankacılık her ne kadar ülkemizde mobil ve internet bankacılığı adı altında gelişimini tam gaz sürdürmeye devam etse de insanlar hala işlemlerini müşteri hizmetleri üzerinden yapmak isteyebiliyorlar. (Bu işlemlere havale, EFT, para gönderme, para yatırma vb. örnek verilebilir.) Bu bağlamda 2020 yılında Akbank müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numarasından çağrı merkezine bağlanıp, aşağıdaki tuşlara sırayla basmanız yeterlidir.

Kart İşlemleri İçin Direk Bağlanma

 • Telesekreterin konuşmaya başlamasından hemen sonra “4” tuşuna basın.
 • Tekrar konuşmaya başlayınca bu defa da “2” tuşuna basarak devam edin.
 • Bu işlemin ardından 11 haneden oluşan TC Kimlik Numaranızı girin,
 • Sizden NEO kartınızın son 4 hanesi istenecek, tuşlayın.
 • Ardından kart şifreniz istenecek bunu da tuşladıktan sonra sıra ile “2” “2” “0” tuşuna basın.

Kısa süre içinde “sizi müşteri temsilcisine bağlıyorum, lütfen bekleyin” bilgisi aktarılacak ve sıraya göre bağlanma işleminiz tamamlanacaktır.

Diğer İşlemler İçin Direk Bağlanma

Eğer kart bilgilerinizi girmeden direk bağlanmak istiyorsanız da şu yolu izlemeniz yeterli;


 • İlk olarak telesekreterin konuşmasını bekleyip “4” tuşuna basın.
 • Ardından “2” tuşuna basarak devam edin.
 • Son adım da ise yavaşça iki defa “0” tuşuna basın.

Bu işlemin ardından kısa süre içinde müşteri temsilcisiyle görüşebileceksiniz.

Sesli Yanıt Sistemi İle Direk Bağlanma

Son olarak, eğer sesli yanıt sisteminde sesiniz kayıtlı ise direk olarak “Kampanyalar” diyerek müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Herhalde en pratik yol budur. Kampanyalar hakkında bilgi alabileceğiniz bu kanala farklı bir amaçla bağlanmanız durumunda (para gönderme, alma vs.) müşteri temsilcisi sizi hızlıca ilgili departmana aktaracaktır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Bir yorum

 1. İbrahim Tezsatar

  Yaklaşık 2 yıldır taahhütte bulunarak ben ve eşim bankanızdan emekli maaşlarımızı almaktayız.24 şubat ve 24 mart tarihlerinde maaşlarımızı çekme günümüz olmasına rağmen paramızı neden çekemiyoruz bunun bir açıklaması almalıdır değilmi.Aksi takdirde hem her iki emekli maaşlarımızı ve ödeme talimatlarımızı kaldırmak mecburiyetinde kalacağımızı üzülerek arz ile tarafınıza ihtiram eyliyoruz.acil cevabınızı bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Kurulduğu ilk yıllarda sadece şeker pancarı üreticilerine destek olmaya çalışan Şekerbank, zamanla büyüyerek tüm kurumsal ...