Anasayfa » Bankalar » Akbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Akbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizdeki en büyük bankacılık girişimlerinden birisi olan Akbank, her yıl binler yeni müşteri kazanmaya devam ediyor.

akbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

akbank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Sağlamış olduğu olanaklar ve masrafsız bankacılık ilkesi bankanın kısa sürede büyük yükselişler kazanmasını sağlamıştır. Bu yazımız içerisinde Akbank tarafından alınacak 2019 yılı masrafları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

Akbank Havale Ücreti 2019

Akbank müşterileri, 2019 yılı itibariyle havale yapmak istemeleri durumunda belirtilen ücretleri ödemek durumundadırlar. Şubeleri üzerinden havale işlem yapılmak istenmesi durumunda 35 TL, Akbank Direkt üzerinden (mobil, internet bankacılığı) yapılan işlemlerden 3 TL, ATM üzerinden yapılan havale işlemlerinde ise 10 TL ücret ödenmek durumundadır.

Akbank EFT Ücreti 2019

Başka bankalar ile ilgili yapılacak işlemlerde ise EFT ücret uygulaması da yapılmaktadır. Şubeler üzerinden EFT talimatı veren kişiler 60 TL, Akbank Direkt (mobil ve internet bankacılığı) üzerinden yapılan işlemlerden 6 TL, ATM’ler üzerinden verilen EFT talimatlarında ise 15 TL ücret alınmaktadır.

Akbank Hesap İşletim Ücreti 2019

Akbank, T.C Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından verilen karara uyarak müşterilerinden herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti almayacağını ifade etmiştir.

Akbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...