Anasayfa » Bankalar » Akbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Akbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar


Hacı Ömer Sabancı önderliğinde bir grup iş adamı tarafından 1948 yılında kurulan Akbank, ilk etapta sadece Çukurova bölgesindeki pamuk üreticilerini desteklemekteydi.

akbank çalışma saatleri 2019

akbank çalışma saatleri 2019

Günümüzde 780 adet şubesi bulunan Akbank, sahip olduğu işlem hacmi sayesinde Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi haline gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar 

Akbank çalışma saatleri, şubeler üzerinden işlem yapan kişilerin mağduriyetler yaşamaması açısından oldukça önemli bir hale gelmiştir.

Akbank Mesai Saatleri 2019

  • Sabah Açılış: 09:00 – 12:30
  • Öğle Tatili: 12:30 – 13:30
  • Akşam Kapanış: 13:30 – 17:30

 

Yurtiçinde resmi olarak 780 adet şubesi bulunan Akbank, aynı zamanda da 4,200 adet ATM’ye sahiptir. Hemen hemen tüm il ve ilçelerde şubesi bulunmasından dolayı Akbank çalışma saatleri birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Teknoloji her geçen gün gelişse de akıllı telefon kullanamayan kişiler, bankacılık işlemlerini eski usül ola şubeler üzerinden halletmektedir. Akbank çalışma saatleri sadece hafta içi günlerde geçerlidir. Bankanın hafta sonu kesinlikle çalışmadığını hatırlatmak istiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...